Easy Toys Jiggle Mouse - Kulki gejszy ▶️▶️ DYSKRETNA PACZKA ❤️ DOSTAWA 24h ❤️ GWARANCJA promocja 2024

Cena71.61
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Easy Toys
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Silikonowe kulki gejszy Easy Toys Jiggle Mouse pozwolą Ci wytrenować mięśnie Kegla. Pozbądź się dolegliwości intymnych po ciąży i ciesz się lepszym seksem!

Kulki waginalne Easy Toys wykonano z wysokiej jakości silikonu medycznego w odcieniu fioletowym. Dwie kulki o średnicy 3,8 cm połączono higienicznym sznureczkiem, dzięki czemu są proste w aplikacji i bezpieczne do częstego używania.

  • Silikonowe kulki gejszy
  • idealne dla początkujących
  • Wodoodporne
  • 19,5 cm długości całkowitej
  • 3,8 cm średnicy

Zastosuj lubrykant na bazie wody, by zaaplikować kulki gejszy do pochwy. Następnie połóż się wygodnie na plecach i rozpocznij ćwiczenia. Zaciskaj i rozluźniaj mięśnie pochwy na gadżecie Easy Toys Jiggle Mouse. Trening możesz też wykonywać na stojąco. Wystarczy kilka minut dziennie!

Kulki Kegla Easy Toys są dość ciężkie (ważą około 140 g), dlatego zwróć uwagę, aby jednorazowo nie nosić ich dłużej, aniżeli kilkanaście minut. Długookresowe noszenie kulek gejszy może przeciążyć mięśnie, co da odwrotny skutek do zamierzonego. Tymczasem liczą się systematyczne i krótkie treningi z kulkami gejszy. Pierwsze efekty zauważysz po niecałych 2 miesiącach!

Kulki gejszy Easy Toys są w pełni wodoodporne, dlatego do ich czyszczenia można używać wody. Skorzystaj także z łagodnego żelu antybakteryjnego lub toy cleanera. Czyść kulki waginalne po każdym użyciu.

Fioletowe kulki gejszy Easy Toys Jiggle Mouse są polecane wszystkim kobietom, które mają za sobą poród naturalny. Kulki posiadają większą średnicę, dlatego nie będą wypadać z pochwy i umożliwią wygodne realizowanie ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom wzmocnisz mięśnie Kegla na tyle,wyeliminujesz dolegliwości po ciąży, a pochwa stanie się ciaśniejsza. Tym sposobem jednocześnie Ty, jak i Twój partner będziecie odczuwać obszerniejszą przyjemność z seksu!