Oron Clitoris Stimulator, 55-GVO010 promocja 2024

Cena262.41
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:EASY TOYS
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Stymulator w kształcie serca może być używany nie tylko do stymulacji łechtaczki, ale także na przykład do stymulacji moszny. Idź po maksymalną przyjemność dzięki 10 przeróżnym ustawieniom wibracji. Oron jest wodoodporny, więc możesz go używać pod prysznicem i w wannie.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania z przodu stymulatora, żeby włączyć wibracje. Za każdym naciśnięciem przycisku przechodzisz do następnego ustawienia wibracji. Naciśnij i przytrzymaj przycisk ponownie poprzez kilka sekund, aby wyłączyć Orona.

Stymulator łechtaczki można ładować przy pomocy dołączonego kabla USB. Po użyciu precyzyjnie wyczyść zabawkę środkiem do czyszczenia zabawek lub łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Następnie umieść wibrator w suchym i wolnym od pyłu miejscu.

Materiał Silikon, ABS Waga 63 gram Moc wibracji Zmienne wibracje Wibracje dostosowywane wibracje / sporo trybów szybkości Tryby szybkości 10 odcień Zielony Wodoodporny Tak Stymulacja Stymulacja łechtaczki Szerokość 6.00 cm Wysokość 3.00 cm Długość 6.50 cm Zasilanie Zasilacz (USB)