Fun factory Stymulator cobra libre 2 czerwony | 100% oryginał| dyskretna przesyłka promocja 2022

Cena568.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Fun Factory
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Długość: 16cm Średnica 6cm Zasilanie: ŁADOWARKA USB CLICK 'N' CHARGE - w pakiecie Lubrykanty: jedynie na bazie wody

COBRA libre II - stymulator dla mężczyzn. Nowy panel sterowania, aż 11 trybów wibracji, konkretny charakter, dążący prosto do celu

zestaw mocy - for men only!
COBRA libre gwarantuje szczególne przeżycia dla pewnych siebie panów. wymyślny design i innowacyjna technika działają zniewalająco na najwrażliwsze miejsca penisa i ekspresowo doprowadzą każdego
do celu na ich drodze do przyjemności. COBRA libre jest za każdym razem gotowa do wykorzystania a jej obsługa jest przystępna - po prostu musisz ją posiadać!

Nowy stymulator COBRA libre to zabawka erotyczna dla wymagającego mężczyzny. W momencie penetracji stymulatora poprzez penisa, żołądź wypiera miękki silikon i jednocześnie zostaje w niego wtulona podniecająco ciasno. Dwa silniki wibrują pulsująco tuż poniżej żołędzi prącia, w miejscach najbardziej wrażliwych, gwarantując precyzyjną stymulację. Konkretne i bezusterkowe silniki stymulatora COBRA libre pracują niezależnie, osiągając unikatową kombinację częstotliwości. Sportowy, użyteczny zarys tej ekskluzywnej zabawki dla panów powoduje, iż jest ona stanowczo funkcjonalna. Dzięki technologii ładowania CLICK 'N' CHARGE każdy 'postój' jest krótki i produktywny.

Stymulator 'COBRA libre' zabierze Cię w każdej chwili, prędko i bezawaryjnie w daleką podróż. To niezbędne wyposażenie energicznego mężczyzny!


właściwości artykułu:

- skutecznie stymuluje najwrażliwsze miejsce penisa: żołądź,
- dwa solidne, bezusterkowe silniki,
- w 100% wodoszczelny,
- poręczny, stylowy kształt,
- wyjątkowo miękki i giętki silikon.


Najwyższej jakości materiały

wykorzystany do produkcji COBRA libre CLICK 'N' CHARGE silikon jest bardzo miękki, wytrzymały, antyalergiczny, łatwy w czyszczeniu i neutralny w zapachu.


Ładowanie COBRA libre CLICK 'N' CHARGE

Stymulator wbudowany akumulator litowo-polimerowy - dzięki czemu nie pojawia się tzw. Efekt pamięci - akumulator można doładować w każdej chwili, bez zmniejszenia jego produktywności.
Czas wykorzystania przy 100% naładowanym akumulatorze przy maksymalnym obciążeniu wynosi ok. Jednej godziny.


widoczne wskazówki

wykorzystanie niepokaźnej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy stosowanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY 'TOYFLUID. Przed pierwszym zastosowaniem urządzenie należy w całości naładować - może to potrwać do 12 godzin. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!


informacje technicznE

  • Temperatura przechowywania: 0-40°C
  • Maks. Temp. Otoczenia w trakcie użytkowania: 40°C
  • Napięcie ładowania: 7,5 V = 300 mA
  • Maksymalny prąd ładowania: 120 mA
  • objętość akumulatora: 500 mAh
  • Przeciętny czas ładowania: 5-6 h
  • Maks. Czas ładowania: 12h
  • wytrzymałość: ok. 500 cykli ładowania

rozmiary:
- długość: 16 cm
- średnica: 6 cm


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swej ofercie jedynie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie progresywne wzornictwo, innowacyjną technologię, wysokogatunkowe materiały i szykowny wygląd. Potwierdzeniem klasy artykułów FUN FACTORY są liczne nagrody i dokumenty jakości. Innowacyjny design, rewelacyjna forma i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, szczególnieść wszystkich artykułów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

[Tu Pobierzesz Instrukcję Obsługi w Języku Polskim]