Stymulator Prostaty Bad Boy Czarny promocja 2019

Cena179.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Rocks-Off
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Bad-Boy to 7-funkcyjny masażer prostaty, pochodzący z linii masażerów Rocks-Off Ltd. skierowanej do mężczyzn. Jego drobny rozmiar czyni go znakomitym wyborem dla tych mężczyzn, którzy stawiają pierwsze kroki w temacie stymulacji prostaty.

Dlaczego warto wykonywać masaż prostaty?

Regularnie wykonywany masaż prostaty to wspaniały sposób na pielęgnację tego narządu i własnej wydajności seksualnej. Masaż lepsze ukrwienie prostaty i zapobiega jej rozrostowi, który może zachodzić naturalnie wraz z upływem lat i doprowadzać do problemów z oddawaniem moczu i uzyskaniem pełnej erekcji. Masaż prostaty jestszczególnie błogi, a realizowany podczas stosunku seksualnego pozwala na uzyskanie nad wyraz intensywnego orgazmu, nieporównywalnego z takim, w trakcie którego prostata stymulowana nie jest.

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, uznany za nowoczesność i troskę o wysoką jakość wszelkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej firmy charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, poprawnie służąc poprzez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator rodzaju bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały, a także niepowtarzalna kolorystyka składa się na wyjątkowo ciekawą linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

atrybuty technologiczne:

kolor: czarny

7 programów wibracji