Stymulator Prostaty Cheeky-Boy, 8102801 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Stymulator Prostaty Cheeky-Boy, 8102801 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 195.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Stymulator Prostaty Cheeky-Boy Czarny | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
195.99
Kraina-Doznań
Rocks-Off - Cheeky-Boy 7 black
348.00
Devilz

Parametry

Producent:Rocks-Off
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Cheeky-Boy to 7-funkcyjny masażer prostaty, pochodzący z kolekcji masażerów Rocks-Off Ltd. skierowanej do panów. Jego nieduży wymiar czyni go świetnym wyborem dla tych panów, którzy stawiają pierwsze kroki w temacie stymulacji prostaty.


Dlaczego warto wykonywać masaż prostaty?

Regularnie wykonywany masaż prostaty to znakomity sposób na pielęgnację tego narządu i własnej skuteczności seksualnej. Masaż udoskonalone ukrwienie prostaty i uniemożliwia jej rozrostowi, który może zachodzić naturalnie wraz z upływem lat i doprowadzać do problemów z oddawaniem moczu i uzyskaniem pełnej erekcji. Masaż prostaty jestbardzo błogi, a wykonywany w trakcie stosunku seksualnego umożliwia uzyskanie niezwykle intensywnego orgazmu, nieporównywalnego z takim, w trakcie którego prostata stymulowana nie jest.


Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, renomowany za nowoczesność i troskę o wysoką jakość wszelkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej producenta cechuje wykwintny design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Postępowe kształty, najwyższej jakości materiały i oryginalna kolorystyka składa się na szczególnie ciekawą linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej firmy.


atrybuty technologiczne:

kolor: czarny

7 programów wibracji