Easy toys Wygięty masażer prostaty lampa alladyna prostate massager 525234 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Easy Toys
Kategoria:Kulki i stymulatory

Opis

Manualny stymulator-masażer prostaty

Stymulator
prostaty specjalnie zaprojektowany dla panów. Przyjemność i zdrowie mężczyzny.

odkształcone końcówki stymulują prostatę, a także jądra. Podwójna przyjemność.

Masuje prostatę i wzmacnia orgazm. Dzięki temu możesz przeżyć świeże doznania erotyczne, które na długo zapadną Tobie w pamięci.


oryginalny zarys usprawniający stymulację męskiego punktu G (punkt P).

Dzięki masażowi zwiększa cyrkulację krwi, które dobrze wpływa na prawidłowe funkcji prostaty. A w konsekwencji powiększa siłę erekcji. Dobra erekcja jest powiązana z prawidłowym funkcjonowaniem gruczołu krokowego.

Stymulacja analna w połączeniu z masturbacją może prowadzić do silniejszego wytrysku. Dużo mężczyzn hetero przekonało się już do tego typu zabawek.

W środowiskach urologicznych słychać opinie o zdrowotnym zastosowaniu masażerów tego typu i prawidłowemu ich wpływowi na prostatę.

Masażer posiada specjalnie uformowany, kulkowy zarys, wytwarzany specjalnie z myślą o mężczyznach. Jego wykrzywiony zarys jest odzwierciedleniem anatomii pana.

Stymulator wprowadzany jest analnie i jednocześnie stymuluje prostatę i krocze. W połączeniu z masturbacją penisa zagwarantuje wybuchowy i spory orgazm!

wyjątkowa stymulacja prostaty dzięki czemu specjalnemu masażerowi.

Jego odkształcony i kolisty kształt pomaga bezproblemowo stymulować prostatę. Dodaj trochę lubrykantu, zrelaksuj się i ciesz się uczuciem gładkiego silikonu ocierającego się o strefy erogenne, gwarantując błogie chwile.

Masuj swoje intymne miejsca za pomocą bulwiastej końcówki, by uzyskać głęboko erotyczne i intensywnie orgazmiczne doznania.


właściwości:

- Długość użytkowa ok. 10 cm (część, która wchodzi analnie)

- Długość całkowita 14 cm

- Średnica max. 2,8 cm

- Pokryty silikonem

- Stymulator manualny bez wibracji

- Waga 123g