Kurtka przeciwdeszczowa męska Jack Wolfskin Stormy Point 2L czarna 1111142_6000 | promocja 2023

Cena356.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sportano.pl

Parametry

Producent:Jack Wolfskin
Kategoria:Kurtki męskie
Rozmiar XL

Opis

Nieprzyjazna pogoda, rozmaity teren, roślinność wdzierająca się na szlak – podczas pieszych wędrówek można napotkać dużo przeszkód. Dlatego tak istotne jest, aby planując podróż albo po prostu spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu, posiadać do dyspozycji jak najkorzystniejszą ubranie turystyczną.

Przykładem funkcjonalności i bezusterkowości jest męska kurtka przeciwdeszczowa STORMY POINT 2L JKT.Oddychający,istotnie wytrzymały i szczelny materiał TEXAPORE CORE zagwarantuje komfort choćby w trakcie długich wędrówek przy niekorzystnej pogodzie.

Skuteczna ochrona przed wiatrem i deszczem w połączeniu z korzystną ceną wpływa na wyjątkowo prawidłowy odbiór poprzez klientów sklepu Horyzont.konstrukcja kaptura pozwala na schowanie go w kołnierzu, co okazuje się być genialnym rozwiązaniem przy zmianach pogody.

Materiał, z którego go wytwarzano, choć miękki, jest niezwykle wytrzymały. Z takim wyposażeniem aż chce się ruszyć na szlak i poczuć wiatr we włosach! Oczywiście tylko w mobilni, gdyż kaptur, w który zo