Aukey Aircore 15 W (czarny), AUKEY-LC-A1-W promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Aukey Aircore 15 W (czarny), AUKEY-LC-A1-W oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Aukey LC-A1-W Aircore 15W (biały)
64.99
OleOle!
-7%
Ładowarka indukcyjna AUKEY Magsafe LC-A1-W 15W Biały
64.99
Avans.pl
Ładowarka indukcyjna AUKEY Magsafe LC-A1-W 15W Biały
69.99
Media Expert

Parametry

Producent:Aukey
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Aukey Magnetic LC-A1-W - bezprzewodowa, nowoczesna technologicznie, użyteczna ładowarka

bezkompromisowy, przemyślany design, solidne, wysokiej jakości materiały, wygodne ładowanie bezprzewodowe, bezpieczeństwo i wyjątkowo prosta obsługa - tak w wielkim skrócie można aby opisać prezentowaną ładowarkę od Aukey. Urządzenie to zasługuje jednak na coś więcej aniżeli „spory skrót". To bowiem model inny od wszelkich, proponujący zupełnie nowy kanon ładowania bezprzewodowego. To także prawdziwa gratka dla tych użytkowników, którym zależy nie tylko na nowoczesnej technice, lecz też na ergonomiczności ładowarki i na możliwości bezproblemowego zabrania jej wszędzie tam, gdzie tylko może okazać się konieczna. Czytaj dalej i dowiedz się, co jeszcze proponuje ten nieszablonowy model.

Oryginalny design i solidne materiały

Ładowarka, jak sama nazwa wskazuje, ma na ogół efektywnie uzupełniać w potrzebną moc urządzenia. Lecz przecież nie zaszkodzi, jeśli przy okazji perfekcyjnie wygląda. W przypadku bezprzewodowej ładowarki Aukey Aircore Magnetic LC-A1-W tak właśnie jest. Ten utrzymany w klasycznej, białej kolorystyce model zwraca uwagę swym oryginalnym kształtem, brakiem zbędnych elementów i dopracowanymi szczegółami. Znakomicie spełni oczekiwania zatem i w domu, i w biurze, nie kolidując z pozostałym wyposażeniem. Warto dodać, iż podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Aukey, tu także firma wykorzystał do stworzenia modelu solidne, wysokiej jakości materiały, dzięki temu nie musisz obawiać się,podczas transportu Twoja ładowarka ulegnie uszkodzeniu z byle powodu.

certyfikat Qi, zintegrowany przewód USB-C (120 cm), komfort w trakcie ładowania

Bezprzewodowa ładowarka Aukey Aircore Magnetic LC-A1-W certyfikat Qi i umożliwia ładowanie iPhone’a 8 albo nowszego. Za jej pomocą uzupełnisz też w potrzebną moc wybrane modele słuchawek AirPods, które wyposażone zostały w etui do ładowania bezprzewodowego. Jeśli należysz do osób, które nie potrafią lub po prostu nie posiadają możliwości, by „oderwać się" od telefonu, bez dwóch zdań zadowoli Cię wiadomość, że ta biała ładowarka bezprzewodowa posiada zintegrowany przewód USB-C, którego długość wynosi tu aż 120 cm. W trakcie ładowania nie musisz więc przerywać rozmowy, surfowania po sieci czy gry - możesz ładować swój telefon wygodnie trzymając go w dłoniach. A co najważniejsze, nie Ci potrzeba uzupełniającego kabla - swoje urządzenie sprawnie naładujesz bezprzewodowo. Żeby z kolei korzystać z szybkości ładowania 15 W, będziesz musiał zaopatrzyć się w adapter mocy 18 W / 20 W lub wyższy. Bardzo polecamy tutaj modele producenta Aukey: Minima 20 W, a także Omnia Mini 20 W.

intuicyjna obsługa i ochrona ładowanych maszyn

Korzystanie z ładowarki bezprzewodowej Aukey Aircore Magnetic LC-A1-W jest wyjątkowo proste - jej instynktowna obsługa nie sprawia żadnych problemów nawet laikom. Sprzęt, który chcesz naładować, musisz po prostu umieścić na przeznaczonej do tego powierzchni, a sam cykl ładowania rozpocznie się samoczynnie. Co wyraźne, ta biała ładowarka bezprzewodowa w dodatku szereg zabezpieczeń (m.in. Przed przeładowaniem, przegrzaniem i nadmiernym prądem), dzięki czemu uzupełniane w moc urządzenia są świetnie chronione, a żywotność znajdujących się w nich baterii ulega wydłużeniu.

Przyciąganie magnetyczne zapobiegające „wypadkom"

w przypadku białej ładowarki bezprzewodowej Aukey Aircore Magnetic LC-A1-W nie musisz obawiać się, że bezprzewodowo uzupełniane w moc urządzenie zsunie się z powierzchni ładującej. Firma zastosował tu bowiem wyjątkowo poręczne rozwiązania w postaci silnego przyciągania magnetycznego, które zabezpiecza sprzęt przed tego typu, przykrymi skądinąd, „wypadkami". Zero stresu, maksimum komfortu.

Uwaga! pakiet nie mieści zasilacza.

informacje techniczne Aircore Magnetic LC-A1-W
  • Kolor: Biały
  • szybkość ładowania: 15 W
  • kabel USB-C 1,2 m
  • dokument Qi
  • Zawartość opakowania:
  • Bezprzewodowa ładowarka magnetyczna AUKEY LC-A1-W
  • instrukcja obsługi
  • karta gwarancyjna