AUKEY PA-F3S ładowarka sieciowa 2xUSB Power Delivery (1xUSB A + 1xUSB C) 32W 4.8A promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem AUKEY PA-F3S ładowarka sieciowa 2xUSB Power Delivery (1xUSB A + 1xUSB C) 32W 4.8A oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 71.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
AUEKY PA-F3S ŁADOWARKA SIECIOWA 32W 2XUSB-C PD 3.0
71.90
Sferis.pl
Aueky, Pa-F3S Ładowarka Sieciowa, 32W 2Xusb-C Pd 3.0
76.39
Empik

Parametry

Producent:AUKEY
Kategoria:Ładowarki do telefonów
Prąd wyjściowy 4.8 A

Opis

Aukey PA-F3S kompaktowa ładowarka dwuportowa Port USB-C i typowy port USB w jednym, bardzo niewielkim i wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniu. To funkcjonalne rozwiązanie umożliwi Ci prędkie ładowanie zróżnicowanego rodzaju urządzeń, takich jak chociażby iPhone 12 czy iPhone SE i innego sprzętu, przyłączanego do któregoś z dwóch przystępnych portów.

Uwagę zwraca nie tylko spektakularny, surowy design ładowarki,też solidne materiały, z których została ona tworzona (jest niezwykle wytrzymała na przypadkowe uszkodzenia czy zarysowania). To także model, który dzięki wbudowanym zabezpieczeniom zapewnia wspaniałą ochronę ładowanym za jego pomocą urządzeniom.

ergonomiczna forma, minimalistyczny design i stonowana kolorystyka Urządzenie takie jak ładowarka sieciowa Aukey PA-F3S należy do tych, które warto posiadać przy sobie za każdym razem. Nie tylko w domu,ponadto w biurze, w podróży służbowej czy w trakcie wakacji.

Dlatego firma zadbał o to, żeby model był przystępny w transporcie. Waży zaledwie 79 gramów, a jego rozmiary wynoszą tylko 5 cm x 4,9 cm x 2,8 cm. Uwagę zwracają dodatkowo surowy design oraz poręczna forma.

Podobnie jak w innych produktach z tej linii, tu ponadto marka Aukey postawiła na bezpieczną, stonowaną kolorystykę, dzięki czemu model rewelacyjnie spełni oczekiwania w każdym praktycznie wnętrzu, nie kolidując z pozostałym wyposażeniem.

Dwa porty USB jeszcze więcej komfortu Jako iż ładowarka sieciowa Aukey PA-F3S posiada dwa różnorodne porty USB (USB-C i standardowy port USB), bez problemu naładujesz za jej pomocą większość zasilanych przez te porty sprzętów.

Warto przy tym podkreślić, że port Power Delivery 3.0 proponuje moc wyjściową 20 W, natomiast drugi port 12 W. Łącznie mamy zatem 32 W mocy wyjściowej i oczywiście możliwość ładowania dwóch urządzeń w tym samym czasie.

Taki sprzęt jak chociażby iPhone SE, iPhone 11/11 Pro czy 11 Pro Max naładujesz przy pomocy tego modelu w zaledwie pół godziny do poziomu 50% (szybkie ładowanie w przypadku iPhoneów z kolekcji 12/11 / SE / XS / XR / X / 8 możliwe jest tylko z zastosowaniem oryginalnego kabla Apple z USB-C na Lightning).

Bezpieczeństwo i kompatybilność Kompaktowa ładowarka sieciowa Aukey PA-F3S to model, który zaopatrzony został w zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz nadmiernym prądem. Dzięki takim rozwiązaniom ładowanie urządzeń przy jego wykorzystaniu jest dla nich wyjątkowo bezpieczne.

Na uwagę zasługuje na dodatek obfity stopień kompatybilności prezentowanej ładowarki. Bezproblemowo będzie ona współpracować z takimi urządzeniami jak na przykład iPhone SE, iPhone 12/12 Pro / 12 Pro Max, Google Pixel 4/3, LG V50 czy Samsung Galaxy S10.

sprawdzi się także w sytuacji innych sprzętów ładowanych przez USB, a więc m.in. Słuchawek, smartwatchy, tabletów czy głośników. Pasuje do: Akcesoria w zestawie: wymiary: 5 x 4,9 x 2,8 cm Pozostałe cechy: Wejście: AC 100 V 240 V 50/60 Hz Wyjście USB-C: DC 5 V / 2,4 A, 9 V / 2,22 A, 12 V / 1,67 A (20 W PD3.0) Wyjście USB: DC 5 V / 2,4 A....