AUKEY PA-U32 Black Mini ultraszybka ładowarka sieciowa 2xUSB AiPower 4.8A 12W (0608119189410) promocja 2023

Cena37.88
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Avans.pl

Parametry

Producent:AUKEY
Kategoria:Ładowarki do telefonów
Prąd wyjściowy 4.8 A
Rodzaj sieciowa

Opis

Aukey PA-U32 - dwa porty USB-A w jednej ładowarce sieciowej

Prezentowana ładowarka sieciowa firmy Aukey posiada dwa porty USB-A i umożliwia bezpieczne i prędkie ładowanie równocześnie dwóch sprzętów, dynamicznie dostosowując natężenie prądu do każdego z nich. Co więcej, z uwagi na swoje niewiele znaczące wymiary jest wyjątkowo funkcjonalna - bez trudu zabierzesz ją ze sobą w każde miejsce, w którym może okazać się potrzebna. Co jeszcze proponuje ten model? Więcej szczegółów demonstrujemy w dalszej części opisu.

surowy design i kompaktowe rozmiary

ascetyczna forma i kolorystyka ładowarki sieciowej Aukey PA-U32 od razu przyciągają uwagę. Urządzenie jest niewiele znaczące (35,5 x 30,4 x 30,4 mm) i waży zaledwie 34 gramy. Nieprzeciętnie nadaje się więc do codziennego wykorzystywania i łatwo zmieści się w kieszeni czy w torbie. Czarny odcień ładowarki sprawia ponadto,nadzwyczajnie zgra się ona z pozostałym wyposażeniem - jest wysmakowana i wygląda naprawdę znakomicie.

technika AiPower

Dwa porty USB-A, które znalazły się w ładowarce sieciowej Aukey PA-U32, dają możliwość ładowania w tym samym czasie dwóch urządzeń. Technologia AiPower pozwala na dostosowanie natężenia prądu do ładowanego urządzenia, a równocześnie powoduje, że ładowanie jest w pełni bezpieczne (wbudowana ochrona przed przeładowaniem, zmianom napięcia i przegrzaniem). Niewątpliwą zaletą PA-U32 od Aukey jest ponadto to,stanie na wysokości zadania ona jednocześnie przy ładowaniu sprzętów nowych, jak i tych nieco starszych.

Błyskawiczne ładowanie sprzętów

Warto podkreślić, iż ładowarka sieciowa Aukey PA-U32 zezwala na nie tylko bezpieczne,jeszcze szybsze w sytuacji tradycyjnych urządzeń tego typu ładowanie. Tak naprawdę możemy tu mówić o ładowaniu wręcz błyskawicznym. Napięcie wyjściowe dla USB-A wynosi tu 5 V/2.4 A (12 W max.). Jeśli więc chciałbyś posiadać pewność, że Twój tablet czy smartfon błyskawicznie napełnione zostaną potrzebną mocą, nie szukaj dalej - prezentowana ładowarka to w takim przypadku rozwiązanie nadzwyczajne.

dane techniczne Aukey PA-U32
  • technologia: AiPower
  • Napięcie wejściowe: AC 100-240 V
  • ilość portów: 2 x Port USB-A AiPower
  • Napięcie wyjściowe: USB-A: 5V/2.4A, 12W (max)
  • wymiary: 35,5 x 30,4 x 30,4 mm
  • Waga: 34 g