Aukey swift 20w (biały) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Aukey swift 20w (biały) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Aukey Swift 20W (biały)
59.99
OleOle!
Aukey Swift 20W (biały)
59.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Aukey
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Szybka ładowarka Aukey PA-R1 20W Power Delivery

Kompaktowa, szybka ładowarka sieciowa z USB-C i technologią PD – choćby 3x szybsze ładowanie sprzętów

Ładowarka Aukey PA-R1 – to, co ważne, zawsze w zasięgu ręki

Ta kompatybilna z większością urządzeń przenośnych na USB-C (poniżej 20W) szybka ładowarka sieciowa wyekwipowana została w technologie Power Delivery 3.0 i Quick Charge 3.0. Jest nie tylko bezusterkowa,w dodatku wyjątkowo bezpieczna (zastosowane zabezpieczenia). Uwagę zwraca na dodatek jej kompaktowa kompozycja – to model, który bez problemu zabierzesz ze sobą w każde miejsce i użyjesz, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

mała, lekka, prosta w transporcie

wykwintna, bezkompromisowa budowa szybkiej ładowarki Aukey PA-R1 od razu zwraca uwagę. Do jej wyprodukowania użyto potężnych, wysokiej jakości tworzyw. Model bez problemu wpasuje się kolorystycznie w każde wnętrze. Nie będziesz miał też problemu,zawsze zabrać ją ze sobą – nie tylko do biura,także na przykład na wakacje czy w podróż służbową. Dlaczego? Bo jej rozmiary to zaledwie 45 x 44 x 27 mm, a waga – tylko 55 gramów!

obszerna kompatybilność modelu

Model prędkiej ładowarki sieciowej Aukey PA-R1 jest kompatybilny ze zdecydowaną większością urządzeń mobilnych na USB-C (poniżej 20 W). Bezproblemowo współpracuje m.in. Z iPhone 12 do iPhone 8 Series, MagSafe Duo, Samsung Galaxy, iPad Pro i Switch. Co więcej, sprawdzi się także w przypadku wybranych modeli słuchawek dousznych, a także Smartwatchy. A to tylko wybrane urządzenia – jest ich o sporo, niemało więcej.

choćby 3x szybsze ładowanie sprzętów

Szybka ładowarka Aukey PA-R1 wyekwipowana została w innowacyjne technologie Power Delivery 3.0 i Quick Charge 3.0. Urządzenia naładujesz dzięki niej nawet trzykrotnie szybciej aniżeli przy użyciu tradycyjnej ładowarki. Dość powiedzieć,wystarczy tylko 30 minut, żeby od 0% do 59% naładować na przykład iPhone’a 12! Oszczędność czasu i nerwów? Jeszcze jaka!

Bezpieczeństwo używania dzięki wbudowanym zabezpieczeniom

Ładowanie powinno być szybkie, lecz musi być także bezpieczne. Dlatego ładowarka sieciowa Aukey PA-R1 zaimplementowane zabezpieczenia, które chronią ładowane urządzenia przed przegrzaniem, przeładowaniem, a także nadmiernym prądem. Nie musisz się obawiać, że stanie im się coś złego i możesz cieszyć się naprawdę prędkim kompletowaniem ich baterii w niezbędną moc.

  • Napięcie wejściowe: AC 100–240V 50/60Hz 0.6A
  • Wyjście USB-C: 5V 3A / 9V 2.22A / 12V 1.67A (20W Power Delivery 3.0)
  • Maksymalna moc wyjściowa: 20W Max
  • rozmiary: 45 x 44 x 27 mm
  • Waga: 55 g