super si quick charger (biały) marki Baseus promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem super si quick charger (biały) marki Baseus oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si CCSUP-B02 20W Biały
39.00
Avans.pl
-2%
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si CCSUP-B02 20W Biały
39.00
ELECTRO.pl
-2%
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si CCSUP-B02 20W Biały
39.00
Media Expert
Baseus CCSUP-B02 Super Si Quick Charger 1C PD 20W USB-C (biały)
39.99
OleOle!
Baseus CCSUP-B02 Super Si Quick Charger 1C PD 20W USB-C (biały)
39.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W (biała)

Ładowarka Baseus CCSUP-B02

Kompaktowa ładowarka Baseus CCSUP-B02 umożliwia prędkie ładowanie urządzeń z mocą do 20W. Dzięki złożonemu systemowi zabezpieczeń chroni zasilane sprzęty przed zniszczeniem. Akcentuje się kompatybilnością z całą gamą smartfonów i tabletów, a zakres napięć AC 100-240V pozwala z niej korzystać niemal na całym świecie. Jej ogromne możliwości idą w parze z niewielkim wymiarem - prosto zmieścisz ją nawet w kieszeni!

choćby 3 razy szybsze ładowanie

Korzystając z tego użytecznego urządzenia, naładujesz telefony obsługujące prędkie ładowanie PD nawet 3 razy szybciej niżeli z pomocą konwencjonalnych ładowarek. Pozwala na ono uzupełnienie około 50% akumulatora już w 30 minut. To nadzwyczajna oszczędność czasu - już nie musisz godzinami czekać, aż Twój smartfon będzie ponownie gotowy do działania!

niesłychane bezpieczeństwo wykorzystywania

Ładowarka Baseus samoczynnie dostosowuje wartość natężenia do rodzaju zasilanych urządzeń, by zapewnić im słuszną prędkość ładowania i chronić je przed zniszczeniem. Urządzenie mamiędzy innymi specjalną ochronę przed przeciążeniem, zwarciem czy przegrzaniem. Wytwarzana z tworzywa ABS pokrywa przyczynia się do bardziej produktywnego rozprowadzania ciepła, broniąc Cię przed poparzeniem i uniemożliwiając zniszczeniu ładowarki.

Naładuje niemało zróżnicowanych maszyn

produkt jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone’ami, które obsługują szybkie ładowanie. Rewelacyjnie w sytuacji smartfonów lub tabletów z systemem Android. Z powodzeniem wykorzystasz ją w dodatku między innymi w połączeniu z powerbankami, lampkami biurkowymi czy ręcznymi wentylatorami. Obsługa wielu protokołów prędkiego ładowania powoduje, że tę wyjątkową ładowarkę zastosujesz niemal w każdej sytuacji!

Ogromne możliwości, śladowe wymiary

Dzięki zaimplementowaniu technice Super Si osiągalne było zredukowanie rozmiarów ładowarki przy jednoczesnym zwiększeniu jej możliwości. Urządzenie jest szczególnie wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Może również pracować choćby w wysokich temperaturach. Pozostaje jednak wyjątkowo nieduże i lekkie - nie obciąży Twojego bagażu, zmieścisz je w torbie, a choćby w kieszeni i zabierzesz wszędzie tam, gdzie będzie Ci potrzebne.

Specyfikacja

producent Baseus
Nazwa Super Si Quick Charger 1C
Model CCSUP-B02
Waga 49 g
Kolor Biały
Wejście AC 100V-240V~, 50/60Hz, 0,8A
Wyjście USB-C 5V=3A, 9V=2A, 9V=2,22A, 12V=1,67A, 15V=1,3A, 20W Maks.