Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z kablem USB 1m czarny (WX01B-01) (6953156296572) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z kablem USB 1m czarny (WX01B-01) (6953156296572) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 72.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Baseus ładowarka indukcyjna Qi Card 15W (czarna)
72.67
OleOle!
Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z kablem USB 1m czarny (WX01B-01)
99.00
HURTEL
Baseus ładowarka indukcyjna Qi Card 15W (czarna)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Ładowarki do telefonów
Rodzaj bezprzewodowa

Opis

Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z kablem USB 1m czarny

Baseus Ultra cienka bezprzewodowa ładowarka Qi 15W

To ładowarka cienka jak papier. W wymiarze takim, jak karta płatnicza, dzięki czemu z łatwością zmieścisz są w portfelu. Stanowczo podręczna i kompaktowa, a dzięki temu w pełni mobilna. Bez plątających się kabli i konieczności znajdowania się w pobliżu gniazdka. Ładuj bezprzewodowo telefon, a w tym czasie, dzięki przymocowaniu etui z zestawu, swobodnie z niego korzystaj, grając, czatując ze znajomymi, obsługując portale społecznościowe.

szybkie ładowanie bez kabla

Baseus Card Ultra-thin Wireless Charger ładuje smartfon z mocą do 15W (moc zależy od mocnego modelu smartfona). Co to oznacza w praktyce? Całkowity czas ładowania Xiaomi 9 wynosi niecałe 2 godziny. Dobre wyniki osiągają inne najpopularniejsze modele smartfonów wyposażone w funkcję ładowania bezpośredniego — Huawei, Samsung, iPhone. W pakiecie jest dodatkowa nakładka, którą możesz tymczasowo przykleić na telefon, żeby umieścić w niej ładowarkę. Pozwala to swobodnie korzystać z urządzenia w czasie ładowania.

Jak działa ładowarka bezprzewodowa?

Przygotuj ładowarkę do pracy i podłącz ją do gniazdka, kiedy kładziesz się spać, bierzesz kąpiel lub idziesz pobiegać. Kiedy zostanie naładowana z daleka poinformuje Cię o tym świecąca stałym światłem dioda zastosowana we wtyczkę od kabla. W czasie ładowania i po naładowaniu świeci ona stałym światłem. Kiedy miga, zawiadamia, że telefon jest źle ustawiony lub pomiędzy nim a ładowarką znajduje się jakaś przeszkoda.

Ładowarka ma zasięg pracy wynoszący 6 mm. Obojętnie, pod jakim kątem ułożysz na niej telefon, nawet bez zdejmowania etui, ładowanie zacznie się ze stałą mocą.

Ochrona przed przegrzaniem i nie tylko

Ładowarka pracuje szybko,nawet jeśli będziesz podłączał do niej kilka modeli telefonów po kolei, nie musisz obawiać się przegrzania. Producent zastosował technikę chroniącą przed przegrzaniem w miejscach, w których telefon styka się z ładowarką. W tym celu oddzielił płytę PBC od cewki indukcyjnej. W dodatku zastosował powłokę ze stopu cynku, która wykazuje silne cechy rozpraszania ciepła.

Urządzenie ma ogółem kilka zabezpieczeń: przed przegrzaniem, przed poborem zbyt dużej ilości prądu, przed wysokim napięciem, przed nadmierną mocą, przed odwróceniem, ochrona pola magnetycznego, ochrona na wypadek występowaniu ciała obcego w urządzeniu.

Wodoodporna ładowarka do zadań specjalnych

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, iż ta ładowarka to model do zadań specjalnych. oporna na wstrząsy, kurz i wodę, wykazuje dużą niepodatność na uszkodzenia czy zalanie. To zasługa szkła hartowanego, które ją pokrywa i metalowej ramki oraz standardu wodoszczelności IP67.

dołączony do zestawu przewód ma konkretną obudowę. Rozmaite testy wykazały, że wytrzymuje on obciążenia o masie choćby 8kg, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, może być zginany choćby 3000 razy, a 5000 razy podłączany i odłączany od źródła prądu.

Designerska i praktyczna

Kompaktowa, potężnie wykonana i designerska — ta ładowarka do smartfona to funkcjonalny i istotnie popularny gadżet elektroniczny, nie tylko dla pasjonatów nowych technologii, lecz dla wszystkich, którzy cenią sobie niezależność.

Materiały: szkło hartowane, powłoka ze stopu cynku, elementy przeciwpoślizgowe, ramka z matowego metalu

Moc ładowania: 15W

Zasięg pracy: 6mm

Interface: charakterystyczne USB

Długość przewodu: 100cm

standard wodoszczelności: IP67

wymiary: 86mm x 54mm x 3.5mm