ultra compact gan - ładowarka sieciowa 35w pd 3.0 2x usb-c (biały) marki Crong promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem ultra compact gan - ładowarka sieciowa 35w pd 3.0 2x usb-c (biały) marki Crong oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Biały
109.00
Media Expert
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Biały
109.00
ELECTRO.pl
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Biały
109.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Crong
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Nowej generacji ładowarka sieciowa typu GaN o mocy 35W zaopatrzona w dwa szybkie porty USB-C Power Delivery. Jedną z podstawowych zalet technologii GaN (Gallium Nitride – azotek galu) jest mniejsza ilość wydzielanego ciepła, co pozwala zredukować wymiary ładowarki o 30-50%. W połączeniu z potrójnym systemem zabezpieczeń, przekłada się to w dodatku na ponad dwukrotnie większą żywotność względem ładowarek wykorzystujących układy krzemowe.

Niższa temperatura oznacza ponadto mniejszą utratę energii, co zagwarantuje szybsze i zrównoważeniejsze ładowanie baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń korzystających z funkcji prędkiego ładowania (Fast Charging), które w tym celu wymagają zastosowania znacznej mocy wyjściowej. Technika Power Delivery 3.0 z PPS (Programmable Power Suply) pozwala przy tym ładować w bezpieczny sposób także starsze urządzenia, które nie obsługują tej funkcji.

Dzięki Dynamic Power Allocation, ładowarka wytwarza 35W mocy choćby w przypadku ładowania dwóch maszyn równocześnie. Moc rozdzielana jest wtedy dynamicznie w zależności od kolejności, w której podłączymy informacje urządzenie. W sytuacji użytku tylko z jednego portu USB-C, ładowarka może zasilać choćby 13-calowego MacBooka Air z czipem M2, dostarczając pełne 35W.

parametry towaru:
· technika GaN (Gallium Nitride)
· Moc wyjściowa: 35W (Max)
· 2x szybki port USB-C z Dynamic Power Allocation
· Niższa temperatura i większa żywotność
· technika Power Delivery 3.0 z PPS
· Bezpieczne ładowanie nowych i starszych urządzeń
· prędkie ładowanie QuickCharge 3.0
· Obsługa funkcji Fast Charging w nowych smartfonach
· Ładowanie baterii do 50% w 30 minut (np. IPhone 14 Pro)
· pokrywa wyprodukowana z ognioodpornego tworzywa PC
· Potrójny system zabezpieczeń
· rozmiary: 39,5x39,5x28mm

EAN: 5904310702225