ultra compact gan - ładowarka sieciowa 35w pd 3.0 2x usb-c (czarny) marki Crong promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem ultra compact gan - ładowarka sieciowa 35w pd 3.0 2x usb-c (czarny) marki Crong oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 108.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Czarny
108.29
Avans.pl
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Czarny
108.29
ELECTRO.pl
Ładowarka sieciowa CRONG Ultra Compact GaN 35W PD Czarny
108.29
Media Expert

Parametry

Producent:Crong
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Nowej generacji ładowarka sieciowa rodzaju GaN o mocy 35W wyposażona w dwa szybkie porty USB-C Power Delivery. Jedną z podstawowych zalet technologii GaN (Gallium Nitride – azotek galu) jest mniejsza liczba wydzielanego ciepła, co pozwala zredukować wymiary ładowarki o 30-50%. W połączeniu z potrójnym systemem zabezpieczeń, przekłada się to też na ponad dwukrotnie większą żywotność względem ładowarek wykorzystujących układy krzemowe.

Niższa temperatura oznacza na dodatek mniejszą utratę energii, co zagwarantuje szybsze i jednostajniejsze ładowanie baterii. Jest to szczególnie ważne w sytuacji urządzeń korzystających z funkcji prędkiego ładowania (Fast Charging), które w tym celu wymagają wykorzystania sporej mocy wyjściowej. Technologia Power Delivery 3.0 z PPS (Programmable Power Suply) pozwala przy tym ładować w bezpieczny sposób także starsze urządzenia, które nie obsługują tej funkcji.

Dzięki Dynamic Power Allocation, ładowarka tworzy 35W mocy choćby w sytuacji ładowania dwóch maszyn równocześnie. Moc rozdzielana jest wtedy dynamicznie w zależności od kolejności, w której podłączymy informacje urządzenie. W sytuacji stosowania tylko z jednego portu USB-C, ładowarka może zasilać nawet 13-calowego MacBooka Air z czipem M2, dostarczając pełne 35W.

parametry produktu:
· technika GaN (Gallium Nitride)
· Moc wyjściowa: 35W (Max)
· 2x prędki port USB-C z Dynamic Power Allocation
· Niższa temperatura i większa żywotność
· technologia Power Delivery 3.0 z PPS
· Bezpieczne ładowanie nowych i starszych maszyn
· szybkie ładowanie QuickCharge 3.0
· Obsługa funkcji Fast Charging w nowych smartfonach
· Ładowanie baterii do 50% w 30 minut (np. IPhone 14 Pro)
· obudowa wyprodukowana z ognioodpornego tworzywa PC
· Potrójny system zabezpieczeń
· rozmiary: 39,5x39,5x28mm

EAN: 5904310702232