Ładowarka GaN Qoltec FAST 108W | 5-20V | 3-4.7A | USB C | Biała (5901878517100) promocja 2023

Cena106.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Qoltec
Kategoria:Ładowarki do telefonów
Prąd wyjściowy 4.7 A

Opis

Czym jest technika Gan Fast?Ładowarka Qoltec GaN FAST 108W została wyposażona w najnowocześniejszą technikę ładowania polegającą na zastosowaniu nowego materiału półprzewodnikowego GaN.Dzięki zastosowaniu GaN ładowarka jest efektywna, szybsza od konwencjonalnej ładowarki i lżejsza.Ultraszybka ładowarka na pewno stanie na wysokości zadania każdego, kto ceni sobie wygodę i oszczędność czasu.

Dzięki niewiele znaczącej, lekkiej obudowie możesz zawsze posiadać ją przy sobie.Uniwersalny kanon GaN jest aktualnie dostępny dla każdego typu sprzętów. Możesz komfortowo korzystać w domu, w pracy albo w podróży i zasilać smartfon, tablet, konsolę do gier lub laptop.

staranne przypasowanie parametrów ładowaniaWyposażona w technologię POWER DELIVERY przystosuje się do podłączonego sprzętu, dokładnie ustawiając maksymalne napięcie i natężenie wymaganego prądu.Jest nad wyraz uniwersalna osiągając moc 108W zabezpiecza mniej wymagające urządzenia dzięki temu bez obaw można stosować ją do wielu maszyn najróżniejszego formatu od smartfona po laptop.Zbudowana z wysokiej jakości materiałów zagwarantuje całkowite bezpieczeństwo używania.Zadbaj o bliskich - postaw na uniwersalne i niezwodne źródło energii wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół.

Lekka, a zarazem potężna budowa zapewnia wygodę i komfort stosowania a uniwersalny biały odcień i ultranowoczesny design wkomponuje się perfekcyjnie w twoje wnętrze. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważneZbudowana z wysokiej jakości tworzyw gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

dodatkowo posiada zabezpieczenia: Przed zbyt niskim albo zbyt wysokim napięciem wejściowym, Przed przeciążeniem każdej z linii zasilających, Przed zwarciem w obwodzie zasilacza, chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez przegrzanie.

nadaje się do: Akcesoria w komplecie: Ładowarka Karta gwarancyjna rozmiary: 118 x 80 x 25 mmPozostałe właściwości:...