Ładowarka indukcyjna LEXON Oslo Energy+ 10W Czarny promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ładowarka indukcyjna LEXON Oslo Energy+ 10W Czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 279.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ładowarka indukcyjna LEXON Oslo Energy+ 10W Czarny
279.99
Avans.pl
Ładowarka indukcyjna LEXON Oslo Energy+ 10W Czarny
279.99
Media Expert
Ładowarka indukcyjna LEXON Oslo Energy+ 10W Czarny
279.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:LEXON
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Ładowarka Lexon Oslo Energy+ czarna fason i funkcjonalność w jednym Stylowa ładowarka Lexon Oslo Energy+ czarna to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także ozdobny. Kompaktowa, bezkompromisowa budowa znakomicie wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu nieco skandynawskiego stylu.

Urządzenie świetnie wkomponuje się jako ładowarka i głośnik. Muzyka i konferencje w zasięgu ręki Oslo Energy+ proponuje także stanowczo ergonomiczne funkcje. Ładowarka Lexon Oslo Energy+ czarna wyekwipowana została w głośnik Bluetooth® o mocy 5 W, a także mikrofon, co umożliwia prowadzenie konferencji głosowych albo słuchanie ulubionej muzyki.

W jedną chwilę możesz zmienić swoją ładowarkę w urządzenie do konferencji. Prosta obsługa i kompatybilność z urządzeniami Qi Oslo Energy+ to także łatwość obsługi - wystarczy umieścić urządzenie z technologią Qi na ładowarce, a ładowanie zapoczątkuje się automatycznie.

Samą ładowarkę Lexon Oslo Energy+ czarną ładować można przy pomocy kabla USB-C, który znajduje się w komplecie. Dzięki technice Qi, ładowarka może zapewnić szybkie ładowanie urządzeń mobilnych o mocy 10 W.

na dodatek, wskaźnik LED informuje o postępie ładowania.