3mk Ładowarka samochodowa hyper car charger 100w (5903108464567) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 3mk Ładowarka samochodowa hyper car charger 100w (5903108464567) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ładowarka samochodowa 3mk Hyper Car Charger 100W
149.90
Allegro.pl
Accessories - 3mk Hyper Car Charger 100W ładowarka samohodowa
149.90
Empik

Parametry

Producent:3mk
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Hyper Car Charger 100W

Zaskakuje szybkością i mocą

odcień do kokpitu

Hyper Car Charger 100W ma specjalną silikonową gumkę, którą możesz zdjąć, jeśli chcesz. Gumka pełni funkcje estetyczne i poręczne. Nakładasz gumkę i ładowarka genialnie komponuje się z ciemnym kolorem kokpitu. Zdejmujesz gumkę, a ładowarka perfekcyjnie współgra z jasnym wnętrzem samochodu. Co ważne, nasza magiczna gumka nie brudzi się i powoduje, iż ładowarka nie wyślizgnie się z dłoni, choćby tej spoconej.

Ładuj ekspresowo

Intensywnie korzystasz z telefonu w samochodzie? W takim razie Hyper Car Charger 100W to wspaniałe rozwiązanie dla Ciebie. Szybko naładujesz telefon, dzięki technologii Power Delivery, która pozwala na przesyłanie mocy aż 100W poprzez złącze rodzaju USB-C. Podłączasz i w niedługim czasie znów masz całkowitą baterię. Z Hyper Car Charger 100W masz pewność, że rozmowa nigdy nie urwie się w pół słowa z powodu rozładowanej baterii.

Bądź w pełni mobilny

Telefon pasażera domaga się świeżej dawki energii? Nie ma problemu. Z naszą ładowarką samochodową możesz ładować aż dwa urządzenia na raz - przez złącze typu USB-A i USB-C. Co więcej, do ładowarki podłączysz nie tylko telefon, ale także notebooka. Z Hyper Car Charger 100W Ty i Twój pasażer jesteście po prostu w pełni mobilni.

sprawdź więcej z Led Light

Zadbaliśmy o pełen komfort korzystania z naszej ładowarki. Gdy podróżujesz nocą delikatne światło LED wskaże Ci port USB do podłączenia telefonu lub notebooka. Dzięki czemu, nie musisz odrywać wzroku od drogi, aby wpiąć telefon. Ergonomiczne i wygodne rozwiązanie. Co więcej, funkcja Led Light współgra z nowoczesnym design'em Hyper Car Charger 100W, a ładowarka wygląda ciekawie wewnątrz każdego samochodu.

Ładuje bezpiecznie

Bezpieczeństwo w czasie jazdy to dla nas priorytet. Dlatego urządzenie ma ochronę antyprzepięciową, aby jednoczesne ładowanie telefonu i notebooka było bezpieczne. Zastosowane zabezpieczenie wyklucza ryzyko zwarcia w trakcie ładowania, a korzystanie z ładowarki jest w pełni komfortowe. Szukasz godnego zaufania towarzysza podróży? Wybierz Hyper Car Charger 100W z ochroną antyprzepięciową!

FAQ - z zasady zadawane pytania

Jaka jest moc wyjściowa ładowarki?

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 5A (do 4,5A na port USB-A; 5A na port USB-C). USB C POWER DELIVERY (PD) 100W, USB-A QUICK CHARGE (QC) 3.0 22.5W. USB-A + USB-C - 18W+45W.

Czy ładowarka działa z prędkim ładowaniem?

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0) i QUICK CHARGE (QC4.0).

Jakie wejścia posiada ładowarka?

Ładowarka posiada 1 wejście USB Type-C, a także jedno wejście USB-A.

dane techniczne

zestaw mieści:

- 1szt. Hyper Car Charger 100W