Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger 20W Biały promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger 20W Biały oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Ładowarka sieciowa PD/QC 3MK HyperCharger, 20W, 1xUSB-C + 1xUSB-A
49.51
Empik
Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger 20W Biały
49.52
Avans.pl
Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger 20W Biały
49.52
ELECTRO.pl
3mk Hyper Charger 20W
49.52
OleOle!
Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger 20W Biały
59.90
Media Expert
3mk Hyper Charger 20W
59.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:3MK
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Hyper Charger 20W

szybkość i wygoda

za każdym razem pod ręką

Ładowarka 20W to znakomity towarzysz w podróży. Kompaktowy design, a także technologia ładowania Quick Charge sprawiają, że ładowanie sprzętów jest bardzo szybkie i komfortowe. Ładowarka zmieści się w kieszeni, a także żeńskiej torebce - zawsze masz pod ręką niezawodne rozwiązanie na wypadek rozładowania się baterii w smartfonie czy notebookie.

Bądź w pełni mobilny

Jedna ładowarka = dużo urządzeń. Jeśli intensywnie korzystasz z sprzętów mobilnych, zwłaszcza w podróży, to ładowarka 20W jest tym, czego Ci potrzeba. Wyposażyliśmy ją w nowoczesną technologię Power Delivery (PD), dzięki czemu momentalnie naładujesz równocześnie smartfon i tablet, jak i pokaźnego laptopa. Co ważne, nie ma ryzyka uszkodzenia baterii, gdyż moc ładowania dopasowuje się do danego urządzenia. Ładowarka z PD daje pełną mobilność gdziekolwiek jesteś.

Rozładowana bateria? Żaden problem!

Z naszą ładowarką nie stracisz już cennego czasu na ładowanie smartfona czy tabletu. Wyposażyliśmy ją w nowatorską technologię Quick Charge 3.0., dzięki której urządzenia ładują się szybko. Ładowarka 20W jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być w kontakcie z innymi non stop. Rozładowana bateria? No problem. Podłączasz, a za chwilę znów ruszasz w drogę, będąc stale „pod telefonem".

Ładowarka, która łączy

W podróż zabieramy to, co potrzebne - smartfon, laptop, tablet, a także oczywiście Hyper Charger 20W. Dzięki niej szybko naładujesz aż 2 urządzenia równocześnie. Wspaniałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie. Co więcej, nasza ładowarka łączy nie tylko urządzenia, ale także ludzi - każdy może się pod nią podpiąć...ze swym mobilnym urządzeniem:)

FAQ - przede wszystkim zadawane pytania

Jaka jest moc wyjściowa ładowarki?

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 20W przy prądzie wyjściowym 3A. Można podłączyć do ładowarki 2 urządzenia na raz.

Czy ładowarka działa z szybkim ładowaniem?

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0), a także QUICK CHARGE (QC3.0).

Jakie wejścia posiada ładowarka?

Ładowarka posiada 1 wejście USB Type-C, a także jedno wejście USB-A.

dane technologiczne

komplet posiada:

- 1 szt. Hyper Charger 20W