Ładowarka sieciowa hyper charger 65w biały marki 3mk promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ładowarka sieciowa hyper charger 65w biały marki 3mk oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 138.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Ładowarka sieciowa GAN 3MK HyperCharger 65W 2xUSB-C + 1xUSB-A, PD+QC
138.90
Empik
3mk Hyper Charger GAN PD3.0 65W
169.99
RTV EURO AGD
3mk Hyper Charger GAN PD3.0 65W
169.99
OleOle!

Parametry

Producent:3MK
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Hyper Charger 65W

prędkość i Moc

Oszczędzaj czas z Quick Charge

Śpieszysz się, a smartfon rozładowany? Żaden problem. Z Quick Charge 4.0 ładowanie maszyn trwa naprawdę niedługo. Zaimplementowana w ładowarce technika QC powiększa napięcie prądu płynącego do urządzenia, dzięki temu skracasz czas ładowania nawet o kilkadziesiąt minut w ciągu dnia. Idealne rozwiązanie dla osób, które intensywnie korzystają z urządzeń przenośnych. Co ważne, technika QC jest kompletnie bezpieczna dla baterii.

GaN - nowa jakość ładowania

Ultraszybka ładowarka, którą bez problemu zmieścisz w kieszeni. Zastosowaliśmy nowoczesny tranzystor oparty o półprzewodnik GaN, dzięki któremu ładowarka jest niezwykle wydajna, energooszczędna oraz kompaktowa. Drobne, zgrabne pudełeczko, ładujące urządzenia z wielką mocą. Z Hyper Charger 65W odkryjesz nową jakość ładowania.

Ładuj każde urządzenie

Stawiamy na konkretne ładowanie wszelkich urządzeń mobilnych. Dlatego naszą ładowarkę 65W wyposażyliśmy w technikę Power Delivery (PD) umożliwiającą przesyłanie dużych mocy poprzez złącze typu USB-C. Co ważne, wielkość przesyłu jest przypasowana do rodzaju podłączonego urządzenia. Dzięki temu, bezproblemowo naładujesz nie tylko smartfon i tablet, ale także wielki laptop. Z naszą ładowarką staniesz się naprawdę przenośny.

Led Light rozjaśni mrok

Już nigdy więcej nie musisz szukać po omacku ładowarki wpiętej do kontaktu. Środkowy port naszej ładowarki delikatnie świeci w ciemności wskazując, gdzie podłączyć kabel do ładowania urządzenia. Rozwiązanie Led Light świetnie komponuje się z wyszukanym designem ładowarki. Użytecznie, estetycznie i komfortowo.

Ładuj więcej niż jedno

Dla każdego, kto ma więcej aniżeli jedno urządzenie przenośne stworzyliśmy ładowarkę świetną. Ładuje aż 3 urządzenia na raz! dzisiaj Twój rozładowany notebook nie musi czekać aż naładuje się smartfon. Po prostu podłącz wszystko równocześnie. Wygodnie i szybko. Co więcej, urządzenia znajomych i rodziny także mogą się podpiąć pod naszą ładowarkę:)

FAQ - z zasady zadawane pytania

Jaka jest moc wyjściowa ładowarki?

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 65W przy prądzie wyjściowym 3A (do 2,4 A na port USB-A; 3 A na port USB-C). W sumie może posiadać max 5.4A przy podłączeniu 2 urządzeń na raz.

Czy ładowarka działa z szybkim ładowaniem?

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0) i QUICK CHARGE (QC4.0).

Jakie wejścia posiada ładowarka?

Ładowarka ma 2 wejścia USB Type-C i jedno wejście USB-A.

dane techniczne

komplet gromadzi:

- 1 szt. Hyper Charger 65W