Ładowarka sieciowa mt6252 65w czarny marki Media-tech promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:MEDIA-TECH
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Ładowarka sieciowa Media-Tech 65W USB-A i 2x USB-C Dopracowana w każdym szczególe Oszczędzaj czas z Quick Charge Wykorzystaj moc ładowania Quick Charge 3.0 i skróć czas ładowania swych maszyn! zastosowana w ładowarce technologia QC zwiększa napięcie prądu płynącego do urządzenia, dzięki czemu skraca czas ładowania nawet o kilkadziesiąt minut w ciągu dnia.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które intesywnie korzystają z maszyn przenośnych. A co najszczególniejsze, technologia ta jest w pełni bezpieczna dla baterii. Ładuj każde urządzenie firma Media-Tech postawiła na potężne ładowanie wszelkich urządzeń mobilnych.

Dlatego swoją ładowarkę 65W wyposażyli w technologię Power Delivery (PD) umożliwiającą przesyłanie sporych mocy przez złącze rodzaju USB-C. Pokaźne jest, że wielkość przesyłu jest przypasowana do typu podłączonego urządzenia.

Dzieki temu, bezproblemowo naładujesz nie tylko smartfon i tablet, ale także znaczny laptop. Dodatkowo, jednocześnie możesz ładować aż 3 urządzenia! Nie musisz poprzez to czekać, a jedno z urządzeń się naładuje, by zacząć ładować kolejne.