Puro Ładowarka sieciowa travel fast charger czarny fctcv2usb24blk (8033830139222) promocja 2023

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:PURO
Kategoria:Ładowarki do telefonów
Rodzaj sieciowa

Opis

Najnowsza seria ładowarek PURO jest odpowiedzią na coraz obszerniejsze potrzeby sprzętów przenośnych, które z modelu na model wymagają wielkiego poboru mocy, co przekłada się na szybkie zużycie baterii. Równocześnie z wielkimi potrzebami smartfonów, tabletów etc. Wymagane jest jak najszybsze ich zasilenie, tak żeby móc korzystać ze swojego urządzenia jak najdłużej, nie tracąc czasu na długie i ciągnące się ładowanie.

Z pomocą przychodzi unikalna technika szybkiego ładowania: "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY", która zostawia daleko w tyle typowe ładowarki do maszyn mobilnych. Dzięki zastosowaniu PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) albo od 0 do 65% (2.4A), przy typowej ładowarce o natężeniu 1A, która zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię na ok. 12%. Na dodatek PURO FAST ma szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam proces ładowania, lecz także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu.

Jednym z przedstawicieli linii jest PURO Travel Fast Charger, czyli śladowa, uniwersalna ładowarka sieciowa dedykowana do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów. Jej drobne rozmiary znakomicie sprawdzą się w podróży, kiedy nie rzadko mamy niedużo miejsca w bagażu, a nasze urządzenie potrzebuje prędkiego zastrzyku energii. Ładowarka wyekwipowana jest w dwa porty USB, którymi jesteśmy w stanie naładować swoje urządzania i to ponadto dwa jednocześnie, a niebieskie podświetlenie LED poinformuje nas o procesie ładowania. PURO Travel Fast Charger zachowuje nieprzeciętny balans ładowania z drugim aktualnie ładowanym urządzeniem, w sąsiadującym porcie, samoczynnie wyłapuje jakie urządzenie jest obecnie ładowane (iOS/Android), a jej budowa jest potężna, zapewniając 100% bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
· Najnowsza technologia szybkiego ładowania "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY"
· Uniwersalna kompatybilność USB
· dedykowana do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów
· 2 porty USB
· Możliwość ładowania dwóch maszyn równocześnie
· nadzwyczajny balans ładowania dwóch maszyn
· Niebieski podświetlenie LED informujące o procesie ładowania
· samoczynne wykrywanie urządzenia (iOS/Android)
· Wytrzymała i mocna kompozycja - 100% bezpieczeństwa
· Wejście: 110/240V AC / Wyjście: 5V, 2.4A