Unitek Ładowarka sieciowa p1115a gan, 3 porty, 140w (4894160049001) promocja 2024

Cena237.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Ładowarka GaN Unitek P1115A to urządzenie wytwarzane dla wymagających użytkowników zostało zaopatrzone w dwa porty USB-C 3.1 i jeden USB-A. Dzisiaj starczy już jedynie podłączyć kabel i rozpocząć ładowanie oczywiście bezpiecznie i z mocną mocą!

Power Delivery, czyli szybkie i bezpieczne ładowanie
W ładowarce zaimplementowano technikę Power Delivery, która odpowiada za inteligentne regulowanie mocy ładowania. Moc drzemiąca w porcie USB-A to stałe 18W, natomiast jeżeli jednocześnie podłączysz urządzenia do gniazda USB-A i USB-C to bateria zasilana z portu USB-C będzie ładowana z mocą 100W. Jednoczesne ładowanie trzech sprzętów poskutkuje tym, że pierwszy port USB-C zasili baterię z mocą 45W a drugi port USB-C mocą 65W. Jednorodną moc ładowania na poziomie 65W uzyskasz po podłączeniu dwóch urządzeń do portów USB-C. Podłączenie wyłącznie jednego urządzenia do gniazda USB-C zezwala na ładowanie z maksymalną mocą 140W. Szczegółowe informacje ładowania przedstawione są na grafice informacyjnej.

błyskawicznie naładujesz do trzech sprzętów równocześnie!
Ładowarka na trzy wyjścia USB zezwala na szybkie ładowanie do trzech sprzętów równocześnie. Może być to MacBook, tablet i smartfon lub trzy smartfony jednocześnie konfiguracja zależy od Twoich potrzeb. W sytuacji smartfonów przyda się technika Quick Charge 3.0 - 18W.

genialna w podróż i do biura
Oszczędzaj miejsce w torbie i zapomnij o stosie niepotrzebnych ładowarek kompaktowa ładowarka 3x USB Unitek P1115A to wszystko, czego potrzebujesz, żeby naładować równocześnie laptop, jak i telefon. Przykładowo MacBooka Pro naładujesz do połowy baterii w zaledwie pół godziny,

GaN to mniejsze gabaryty i pokaźniejsza moc
Azotek galu (GaN) to materiał półprzewodnikowy użytkowany zamiast krzemu w ładowarkach nowej generacji. Materiał ten może przewodzić wyższe napięcie i wolniej się nagrzewa. Ładowarki GaN osiągają o udoskonalone wyniki od charakterystycznych ładowarek są wyraźnie mniejsze, lżejsze i pracują z wyższą mocą. Prezentowany model jest kompatybilny, a zarazem mniejszy od zasilacza do MacBook Pro czy Air!

Podróżna ładowarka 140 W
W pakiecie znajduje się adapter do europejskiego i brytyjskiego gniazdka elektrycznego, więc kompaktowa ładowarka przyda się także w podróży. Jest kompatybilna z prądem 110 V~240 V. Waży około 250 gramów, a dłuższy bok ma 7,5 cm.

Najważniejsze cechy:

  • Dwa porty ładowania USB-C 140 W
  • Jeden port ładowania USB-A 18 W
  • Maksymalna moc ładowania 140 W
  • Kompatybilna z MacBook i innymi laptopami ładowanymi poprzez USB-C