Trust Ładowarka MAXO 100W USB-C Czarna (8713439248180) promocja 2023

Cena259.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Trust
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

skuteczna ładowarka USB-C o mocy 100 W z załączonym przewodem USB-C o długości 2 m. Poczuj tę moc Urządzenie ma ostatnie 2%? momentalne ładowanie dzięki tej konkretnej ładowarce USB-C o mocy 100 W, która gwarantuje wystarczającą moc na wszystko, co stanie na Twojej drodze.

perfekcyjna i stabilna Jedyną rzeczą udoskonaloną od prędkiej ładowarki jest ta, która jest dodatkowo trwała! Dzięki składowi składającemu się w 75% z tworzyw pochodzących z recyklingu, Maxo pomaga rozszerzyć moc z dodatkowym spokojem.

Jedna ładowarka pasuje wszędzie Jeśli masz dość posiadania wielu ładowarek do zasilania każdego urządzenia, Maxo jest dla Ciebie nieprzeciętnym rozwiązaniem kompatybilna z dowolnym urządzeniem ze złączem USB-C, możesz ładować smartfon, tablet lub notebook wybór jest twój.

Idź gdzie chcesz Ciesz się pracą przy biurku, sofie albo łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C Maxo, który zagwarantuje swobodę i sprężystość podłączania w dowolnym miejscu. Międzynarodowy ideał Zapaleni podróżnicy uznają Maxo za wspaniałego towarzysza podróży dzięki kompatybilności ze wszystkimi napięciami gniazdek ściennych na całym świecie.

najkorzystniejsze rzeczy przychodzą w niepokaźnych paczkach Pożegnaj się z nieporęcznymi ładowarkami i przywitaj się z małą i elegancką ładowarką Maxo specjalnie zaprojektowaną, by umożliwić pokaźniejszą moc wyjściową w mniejszej formie, ta ładowarka zagwarantuje moc kieszonkową.pasuje do: UniwersalnaAkcesoria w komplecie: Ładowarka USB rodzaju C przewód USB rodzaju C o długości 2 m wymiary: 105 x 29 x 70 mmPozostałe właściwości: wymagania systemowe: gniazdko ścienne 100-240 V AC Zabezpieczenia: przetężenie, przeciążenie, przegrzanie...