Trust Ładowarka MAXO 45W USB-C Czarna promocja 2023

Cena159.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Trust
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

skuteczna ładowarka USB-C o mocy 45 W z dołączonym kablem USB-C o długości 2 m. Poczuj tę moc Urządzenie ma ostatnie 2%? momentalne ładowanie dzięki tej mocnej ładowarce USB-C o mocy 100 W, która zapewnia wystarczającą moc na wszystko, co stanie na Twojej drodze.

genialna i stabilna Jedyną rzeczą udoskonaloną od szybkiej ładowarki jest ta, która jest również trwała! Dzięki składowi składającemu się w 75% z tworzyw pochodzących z recyklingu, Maxo pomaga rozszerzyć moc z dodatkowym spokojem.

Jedna ładowarka pasuje wszędzie Jeśli masz dość posiadania wielu ładowarek do zasilania każdego urządzenia, Maxo jest dla Ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem kompatybilna z dowolnym urządzeniem ze złączem USB-C, możesz ładować smartfon, tablet lub laptop dobór jest twój.

Idź gdzie chcesz Ciesz się pracą przy biurku, sofie albo łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C Maxo, który zapewnia swobodę i elastyczność przyłączania w dowolnym miejscu. Międzynarodowy ideał Zapaleni podróżnicy uznają Maxo za wyśmienitego towarzysza podróży dzięki kompatybilności ze wszystkimi napięciami gniazdek ściennych na całym świecie.

najkorzystniejsze rzeczy przychodzą w nieznacznych paczkach Pożegnaj się z nieporęcznymi ładowarkami i przywitaj się z małą i elegancką ładowarką Maxo specjalnie zaprojektowaną, żeby umożliwić większą moc wyjściową w mniejszej formie, ta ładowarka zagwarantuje moc kieszonkową.nadaje się do: UniwersalnaAkcesoria w pakiecie: Ładowarka USB rodzaju C przewód USB typu C o długości 2 m rozmiary: 83 x 27 x 48 mmPozostałe parametry: wymagania systemowe: gniazdko ścienne 100-240 V AC Zabezpieczenia: przetężenie, przeciążenie, przegrzanie...