UNITEK ŁADOWARKA MAGNETYCZNA 3W1,IPHONE,15W,P1212A promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem UNITEK ŁADOWARKA MAGNETYCZNA 3W1,IPHONE,15W,P1212A oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Unitek 3w1 iPhone 15W
169.00
OleOle!
Unitek 3w1 iPhone 15W
169.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Nowa jakość ładowarek

Ładowarka od telefonu, ładowarka smartwatcha, ładowarka słuchawek - to dużo sprzętów, które wraz z kablami zajmują Twoją cenną przestrzeń.

Rozwiązaniem jest stacja ładująca 3 w 1 od Unitek, pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, bez straty jakości ładowania. Produkowana z wysokiej jakości tworzywa ABS, w czarno-metalicznym kolorze, wspaniale wpasuje się w każdą przestrzeń i będzie atrakcyjnym, przyciągającym oko gadżetem.

Moc magnetycznego ładowania

Nie Ci trzeba żadnego dopełniającego kabla, żeby naładować swoje urządzenie! Ładowanie odbywa się bezprzewodowo, starczy, iż przyłożysz swoje urządzenie do przeznaczonego w stacji miejsca. Przed korzystaniem z tego towaru upewnij się, iż Twoje słuchawki, smartwatch lub telefon posiadają funkcję indukcyjnego ładowania. Stacja ładuje smartfony z mocą do 15W, smartwatche do 5W, a słuchawki do 2,5 W. Możesz ładować swoje urządzenia równocześnie.

Inteligentny design

Stacja ma trzy stanowiska do ładowania — wyjmowane wkładki dla smartfonów i smartwatchy oraz statyczną wkładkę, na której można położyć etui ze słuchawkami. Wyjęcie wkładek z konstrukcji nie przeszkadza w efektywnym ładowaniu maszyn. Wówczas należy podłączyć wkładkę do załączonego w zestawie przewodu USB-C do USB-A i radować się ładowaniem bez ograniczeń. To świetne rozwiązanie, kiedy musisz skorzystać z ładującego się urządzenia.

nowoczesne technologie

W dbałości o bezpieczne ładowanie stacja ma zabezpieczenie przeciwko zwarciu oraz przegrzaniu. Wkładka ładująca smartfony obsługuje technologię rozpoznającą obce obiekty. Ma to swoje użycie zwłaszcza w sytuacji noszenia kart płatniczych w etui. Dzięki takiej funkcji masz pewność, iż ładowanie Twoich urządzeń jest równocześnie szybkie, jak i bezpieczne.

Najważniejsze informacje:

  • Stacja ładująca na trzy stanowiska: smartfon, smartwatch, słuchawki
  • Ładowanie o mocy 15W (smartfon), 5W (smartwatch) i 2,5W (słuchawki)
  • Wkładki ładujące smartfona i smartwatch można odłączyć od konstrukcji do samodzielnego ładowania
  • Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, technologia rozpoznawania obcych obiektów (smartfon)
  • W pakiecie przewód USB-C do USB-A

Kompatybilność:

  • Urządzenia zgodne ze standardem Qi
  • Apple Watch
  • Apple AirPods
  • Apple iPhone