Xtorm Solar Booster AP275U mata solarna 21W (8718182275483) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Xtorm Solar Booster AP275U mata solarna 21W (8718182275483) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Xtorm Ładowarka Mata solarna 21W
549.00
Zadowolenie.pl
Xtorm Solar Booster AP275U mata solarna 21W
553.60
RTV EURO AGD
Xtorm Solar Booster AP275U mata solarna 21W
553.60
OleOle!
XTORM, Mata solarna 21W
555.00
Empik
Mata solarna XTORM XAP275U 21 W Czarny
634.64
Avans.pl
Mata solarna XTORM XAP275U 21 W Czarny
634.64
Media Expert

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

XTORM AP275U Mata Solarna 21 W AM275U to 21 watowa mata słoneczna z panelem słonecznym w wytrzymałej, metalowej obudowie jest prostym, wygodnym i efektywnym rozwiązaniem dla aktywnych turystów, spędzających dużo czasu w podróży, na pieszych wędrówkach czy na świeżym powietrzu z dala od gniazdek elektrycznych.

Energia za każdym razem i wszędzieTwoja bateria smartfonu jest słaba? Nie martw się, Xtorm ma świetne rozwiązanie do ładowania w wielu sytuacjach. Xtorm proponuje mobilne rozwiązania umożliwiające ładowanie baterii urządzenia mobilnego w podróży, w pracy albo w domu.

Jeśli twoja praca wymaga dużo podróżowania i musisz być osiągalny w trakcie wyjazdów, wynajdziesz powerbank idealny na na wydłużenie żywotności baterii smartfona, tabletu, a choćby laptopa. Naładuj w pełni swoje urządzenia przenośne za pomocą rozwiązań Xtorm!

21 watowa mata słoneczna z bateriami SolarBooster do ładowania bezpośrednio energią słoneczną urządzeń, takich jak smartfon, tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS. Solar Booster zezwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Panele urządzenia są obudowane nylonową warstwą (600D), dzięki temu gwarantują baterii rewelacyjną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami. Mata słoneczna może być otwierana, a następnie zamykana przy pomocy zamka magnetycznego.

wyświetlacz LCD ukazuje skuteczność panelu słonecznego. Do każdego rogu przymocowana jest pętelka, dzięki której urządzenie można z łatwością zawiesić np. Na plecaku i pobierać energię podczas pieszej wędrówki.

Gdy panel słoneczny nie jest wykorzystywany, z łatwością go złożyć i zabrać ze sobą. Zastosowany materiał jest wytrzymały, sprężysty i odporny na zachlapania. Panele słoneczne SunPower zamontowane w urządzeniu Solar Booster są najmocniej wydajnymi panelami stosowanymi na rynku konsumenckim.

Ładują one baterię choćby przy zachmurzonym niebie. Dzięki urządzeniu Solar Booster możemy ładować nie tylko smarfony czy tablety,też większość powerbanków Xtorm, które przechowają na później energię ze słońca.

Panel Xtorm SolarBooster 21 W Ten 21-watowy SolarBooster łatwe użycie energii słonecznej do ładowania maszyn, gdziekolwiek jesteś. Wysoka skutecznośćTen SolarBooster wykorzystuje wysokowydajne ogniwa SunPower do szczególnie szybkiego ładowania maszyn.

Dzięki tym bardzo sprawnym ogniwom straty energii podczas ładowania są znikome, a nawet działają w pochmurny dzień! ekran LCD demonstruje aktualny prąd wyjściowy panelu słonecznego. Nietrudne ładowanieUrządzenia mobilne można podłączyć bezpośrednio do panelu słonecznego przez USB i USB-C.

możliwe jest choćby wykorzystanie SolarBooster 21 Watów do jednoczesnego ładowania dwóch maszyn, takich jak smartfon i power bank Xtorm. Ponieważ SolarBooster ma wysoką moc, jest w stanie nad wyraz ekspresowo ładować urządzenia.

ergonomiczny projektDzięki poręcznej konstrukcji i dołączonemu karabińczykowi panel SolarBooster 21 W można z łatwością zamocować na plecaku, namiocie lub rowerze. Gdy panel słoneczny nie jest stosowany, z łatwością go złożyć i wziąć ze sobą.

zastosowany materiał jest solidny, elastyczny i wodoodporny. Najwyższej klasy panele słoneczneXtorm wykorzystuje najnowszą technologię SunPower, są to najlepsze panele słoneczne dostępne na rynku konsumenckim.

skuteczność słonecznaTen Xtorm Solar Booster jest zaopatrzony w panele słoneczne SunPower, które mogą pochwalić się najwyższą w branży efektywnością słoneczną, gwarantującą najmniejszą osiągalną utratę energii podczas procesu ładowania.

samoczynne zarządzanie energiąŁadowarka słoneczna Xtorm 21 W jest dostarczana z chipem APM. Oznacza to, iż ten Solar Booster samoczynnie równoważy prawidłową szybkość ładowania i wydajnie dzieli moc między podłączone urządzenia.

Ochrona przed przeładowaniemŁadowarki mobilne Xtorm bronią baterię podłączonego urządzenia przenośnego przed przeładowaniem. Kontrola temperaturyWszystkie Xtorm Solar Boosters są wyposażone w układ kontroli temperatury, który zapobiega przegrzaniu.

samoczynne zarządzanie energiąChip Xtorm APM samoczynnie równoważy moc podłączonych urządzeń, by zapobiec przeładowaniu lub przegrzaniu. Brak wewnętrznej baterii Ładuje 2 urządzenia równocześnie Panel SunPower o mocy 21 W nadaje się do: UniwersalnyAkcesoria w zestawie: kabel USBWymiary: 3.6 x 15.5 x 31 cmPozostałe cechy: Klasa wodoodporności: IPX4...