xxw401 15w (szary) marki Xtorm promocja 2023

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Ładowarki do telefonów

Opis

Bezprzewodowa ładowarka 15W - Solo

Ta bezprzewodowa ładowarka Xtorm to nadzwyczajny sposób na nieskomplikowane ładowanie smartfona z szybkością do 15W! Ładowarka niepowtarzalną konstrukcję Xtorm, która będzie wyśmienicie wyglądać na każdym biurku albo stoliku nocnym.

Łatwość ładowania bezprzewodowego
Kable do ładowania nieraz wyglądają na niechlujne albo znikają za meblami skrupulatnie wtedy, gdy ich Ci trzeba. Ta bezprzewodowa ładowarka sprawia, iż ładowanie smartfona jest przystępne - starczy umieścić smartfon na górze, a ładowanie zainicjuje się samoczynnie.

prędkie ładowanie bezprzewodowe
Ta bezprzewodowa ładowarka została zaprojektowana do bezpiecznego prędkiego ładowania smartfona z prędkością do 15 W, dzięki temu doskonale pasuje nie tylko do ładowania w nocy, ale także do szybkiego ładowania w ciągu dnia.

Brak irytujących świateł LED
Ta bezprzewodowa ładowarka została zaprojektowana bez irytujących diod LED, których nie można wyłączyć, co jest bardzo irytujące, jeśli chcesz umieścić ją na nocnym stoliku. Zamiast tego ta ładowarka ma typowy pierścień świetlny LED na całym dole, który zapala się tylko na chwilę,wskazać, kiedy rozpoczyna się ładowanie. Po kilku sekundach powoli zniknie i pozostanie wyłączony, by upewnić się, że nie będziesz mieć irytującego jasnego światła LED siedzącego albo nocnego lub biurka.

Kompatybilny ze wszystkimi smartfonami
Bezprzewodowa ładowarka została zaprojektowana tak, żeby była kompatybilna ze wszystkimi smartfonami obsługującymi Qi - urządzeniami z systemem Android oraz iPhoneami firmy Apple.

Opracowany z pasją
W Xtorm wierzymy, że korzystanie z naszych produktów powinno sprawiać Ci radość i energię, dlatego przykładamy szczególną wagę do designu i łatwości użytkowania naszego artykułu.

Dawanie #Więcej Energii
Ta bezprzewodowa ładowarka ma kultową geometryczną konstrukcję z matowym, miękkim w dotyku wykończeniem, dzięki temu znakomicie wygląda i znakomicie się czuje. Skutkiem jest ładowarka, która wyróżnia się z tłumu i jest prawdziwą przyjemnością w rutynowym użytkowaniu - dając Tobie i Twoim urządzeniom więcej energii.