Akumulator 20v 4,0ah i ładowarka 2a power share wa3604 marki Worx promocja 2024

Cena389.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Worx
Kategoria:Ładowarki i akumulatory
Przeznaczenie Worx
Napięcie 20 V
Pojemność 4000 mAh

Opis

Akumulator z ładowarką WORX WA3604 20V 4Ah Li-Ion zestaw akumulatora WA3553 20V, 4.0 Ah i ładowarki WA3880 2.0Ah, który jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi marki Worx 20V z kolekcji Power Share.

NAJWAŻNIEJSZE cechy: Napięcie akumulatora: 20V pojemność akumulatora: 4.0Ah typ ogniw akumulatora: litowo-jonowy technologia litowo-jonowa pozwala na doładowywanie akumulatora w każdej chwili Kompaktowa i lekka budowa baterii rozszerza komfort pracy Ładowarka i akumulator to komplet zasilający kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi Worx 20V Power Share Skład zestawu: Akumulator litowo-jonowy 20V 4.0 Ah Ładowarka litowo-jonowa 20V 2A System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

unikalny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Innowacyjna technika nowoczesne akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

Wszystkie produkty z kolekcji WORX PowerShare dostępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i staranniej.

Dzięki wielu postępowym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym i produktywnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do najróżniejszych urządzeń.

Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Zastrzeżone funkcje Nasze narzędzia są wyekwipowane w specyficzne funkcje, które czynią pracę istotnie łatwiejszą, wygodniejszą i dokładną.

Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i elementy z twardego plastiku, które przechodzą najistotniej rygorystyczne kontrole jakości.