Ładowarka do akumulatorów WORX WA3880 (Li-Ion). Wysyłamy w 24h!!! (6924328326052) promocja 2024

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:WORX
Kategoria:Ładowarki i akumulatory
Przeznaczenie Worx
Rodzaj ogniwa Li-ion

Opis

Ładowarka WORX WA3880 20V 2A Power Share Li-Ion Ładowarka 20V 2A WA3867 Worx jest przeznaczona do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z serii Power Share 20V. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Prąd ładowania: 2A prędkie ładowanie akumulatorów litowo-jonowych Power Share 20V Kontrolki umożliwiające śledzenie przebiegu ładowania Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

specyficzny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja możliwego czasu pracy. Nowoczesna technologia postępowe akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

Wszystkie produkty z linii WORX PowerShare przystępne są również w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

Dzięki wielu postępowym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym i sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do najróżniejszych sprzętów.

Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są zaopatrzone w oryginalne funkcje, które czynią pracę wyraźnie łatwiejszą, komfortowojszą i dokładną.

Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i komponenty z twardego plastiku, które przechodzą najistotniej rygorystyczne kontrole jakości.