Ładowarka do akumulatorów aa/aaa marki Hama promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Ładowarka do akumulatorów aa/aaa marki Hama oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Ładowarka HAMA do akumulatorów AA/AAA
99.51
Media Expert
Ładowarka uniwersalna delta multi
108.90
InBook.pl
Ładowarka akumulatorowa HAMA Uniwersalna Delta Multi
119.00
MediaMarkt.pl
Hama 00081360 Delta Multi
119.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Ładowarki do akumulatorów

Opis

Ładowarka HAMA do akumulatorów litowo-jonowych Uniwersalna ładowarka do niemal wszystkich akumulatorów litowo-jonowych (3.6V/3.7V/7.2V/7.4V) i NiMH (AA / AAA). Wskaźnik funkcji LED powiadamia o stanie naładowania.

Zasilanie 100V - 240V pasuje do wykorzystywania na całym świecie w połączeniu z adapterem dla danego kraju. Złącze USB do ładowania dodatkowych maszyn. Dla wszelkich aparatów i kamer cyfrowych. Przystępny w użyciu.

Kontakty można płynnie dostosować do różnorodnych baterii w ładowarce na spodzie, więc nie trzeba dotykać styków na górnej stronie. Samoczynne rozpoznawanie napięcia i polaryzacji baterii litowo-jonowej.

samoczynny cykl ładowania. Samoczynne odcięcie ładowania dla ochrony baterii. Wyekwipowana w kabel do ładowania 12V do stosowania w pojazdach. Dioda funkcyjna LED oznajmia o stanie ładowania. Przyłącze sieciowe 100 - 240 V pasuje do użytkowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem.

Łącze USB do ładowania dodatkowych maszyn....