Ładowarka dwukanałowa dl-usb-c do akumulatorów ahdbt-901 marki Newell promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ładowarka dwukanałowa dl-usb-c do akumulatorów ahdbt-901 marki Newell oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Ładowarka dwukanałowa NEWELL DL-USB-C do akumulatorów AHDBT-901
69.00
Media Expert
DL-USB-C do AHDBT-901 Ładowarka do akumulatorów NEWELL
69.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Newell
Kategoria:Ładowarki i zasilacze
Rodzaj ładowarka

Opis

tam gdzie mamy ograniczony dostęp do energii elektrycznej z pomocą przychodzi newell dl-usb-c - zasilana z portu usb, drobna, profesjonalna ładowarka, zaopatrzona w dwa kanały i ekran ładowania.korzyści: newell dl-usb-c to przenośna ładowarka o wielkości karty kredytowej i grubości 2cm.

kompaktowe rozmiary i waga 45 gramów pozwalają łatwo spakować ją z resztą ekwipunku i stać się towarzyszem każdej podróży. Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu usb, urządzenie może korzystać z zasilania z notebooka, powerbanku, ładowarki do smartfona lub gniazdka samochodowego w trakcie jazdy.

ładowarka newell dual usb-c posiada dwa niezależne kanały ładowania, zezwalające na szybsze ładowanie pakietów baterii. Progresywne kontrolery regulują atrybuty cyklu ładowania, uniemożliwiając przegrzaniu i przeładowaniu, zapewniają maksymalną żywotność baterii.

dzięki zastosowanemu wyświetlaczowi można prosto sprawdzić, jaki jest stan naładowania każdej z baterii. Ładowarka jest kompatybilna z akumulatorami newell oraz innymi oryginalnymi i alternatywnymi.