super gel 12ml w lakier do paznokci 032 cocktail passion marki Rimmel london promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem super gel 12ml w lakier do paznokci 032 cocktail passion marki Rimmel london oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rimmel London Super Gel STEP1 lakier do paznokci 12 ml dla kobiet 032 Cocktail Passion
8.83
ELNINO PARFUM
Rimmel London Super Gel STEP1 lakier do paznokci 12 ml dla kobiet 032 Cocktail Passion
8.83
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Lakiery do paznokci
Rodzaj żelowy
Pojemność 12 ml

Opis

Nowa linia lakierów Salon Gel od Rimmel London to odpowiedź na hybrydowy manicure. Mistrzowski i supertrwały manicure już za jednym pociągnięciem! Lakiery Salon Gel od Rimmel są solidnie napigmentowane - dzięki temu, wymarzony odcień można uzyskać już za jednym pociągnięciem pędzelka + w drugim kroku nałożenie top coatu, który utrwala i pięknie nabłyszcza manicure.

trwałość koloru rozszerza się w czasie w naturalnym świetle dziennym. TAK dla profesjonalnego żelowego manicure, ale NIE dla lamp UV! Bez bałaganu, godzin spędzonych w salonie, bez wydawania góry pieniędzy.

NIE dla zniszczonych paznokci. Nareszcie, idealne i perfekcyjnie wyglądające paznokcie. TRWAŁY odcień i dynamicznY blask w zaciszu Twojego domu!