Dmuchana Lalka Faye 3 Otwory Realistyczna Twarz | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2021

Cena249.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:NMC
Kategoria:Lalki erotyczne

Opis

Tworzywo: PVC wolny od ftalanów

Spełnij swoje najbardziej intymne i dzikie fantazje z piękną dmuchaną lalką, która nigdy Ci nie odmówi. Dmuchana lalka zwraca uwagę na Twoje pragnienia i zawsze jest gotowa do spełnienia Twoich poleceń i życzeń. Odkryj pobudzenie i spełnienie z pompowaną kochanką.

Lalka miłości Faye, wytwarzana z miękkiego materiału łącznie z ustami, zębami i gardłem. Specjalna pozycja po napompowaniu pozwala na różnorakie pozycje w trakcie użytkowania. Jest to znakomity przyrząd do masturbacji posiadający trzy ciasne dziury do wyboru: pochwa, anus i usta. Lalka dodatkowo ogromne piersi. Trzy otwory do wyboru w zupełności zaspokoją Twoje zapotrzebowania. Do lalki załączony jest nabój wibracyjny z trzema poziomami wibracji, który można dołączyć do otworu, wówczas pozytywne drgania z całą pewnością już zrobią swoje. Lalka wysokiej jakości tworzona z miękkiego i giętkiego, bezzapachowego PVC.

Twoja osobista lalka kocha obfitość, więc jeśli chcesz, kochać się w łóżku, na kanapie, dzisiaj lub jutro będzie szczęśliwa, iż może spełnić Twoje życzenia. Za każdym razem pod ręką, nigdy nie odmawia, nie boli jej głowa! Wypróbuj!

To dodatkowo niezwykle dobry pomysł na zabawny podarunek na wieczór kawalerski albo na jakąkolwiek inną wesołą okazję.

Higiena

Zadbaj o optymalnyą higienę swoich zabawek i własną. Użyj do czyszczenia trafnego płynu antybakteryjnego.

Nawilżenie

Pamiętaj o lubrykantach przy wykorzystywaniu zabawek. Dla własnego komfortu stosuj stosowne żele.

Nigdy nie używaj żeli na bazie silikonu z zabawkami z silikonową powłoką.