Philips lampa biurkowa Hue Felicity 40975/31/P7, biała promocja 2020

Cena364.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie LUNA OPTICA

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Lampki biurkowe

Opis

Philips Hue Felicity – lampa stołowa LED White Ambiance z przełącznikiem ściemniającym Lampa stołowa LED Felicity z kolekcji Philips Hue to oprawa, która za każdym razem gwarantuje trafne oświetlenie w sypialni lub salonie.

Dzięki technice White Ambiance, spektrum odcieni światła sięga od przytulnego światła o barwie szczególnie ciepłej bieli do jasnego światła przypominającego swą barwą światło dzienne. Światło można załączać i wyłączać przy pomocy dołączonego ściemniacza, można wybrać jedną z czterech wstępnie zaprogramowanych receptur oświetleniowych i płynnie ściemniać jasność.

Ten przełącznik ściemniający może być zamontowany na ścianie albo wykorzystywany jako pilot. Korzystając z jednego przełącznika ściemniającego można sterować aż 10 żarówkami Philips Hue. Żarówkę można obsługiwać nie tylko zawartym w pakiecie przełącznikiem ściemniającym.

Lampa stołowa Felicity może zostać zintegrowana także z dostępnym systemem Philips Hue Smart Home. Warunkiem takiego połączenia jest posiadanie mostka, który stanowi połączenie pomiędzy lampami a smartfonem czy tabletem, dzięki czemu oświetlenie może być zawsze przypasowane do pomieszczeń, jednostkowych potrzeb lub pory dnia i nocy za pośrednictwem aplikacji Philips Hue w specjalnie zaprojektowanych programach oświetleniowych.

atrybuty szczególne / kompatybilność - możliwość sterowania za pomocą ściemniacza Hue (załączony do zestawu) - ściemnianie (za pomocą aplikacji albo ściemniacza) - kompatybilność z istniejącym systemem Philips Hue - sterowanie przy użyciu adekwatnej aplikacji Hue - możliwość sterowania głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) i Google Assistant - kompatybilny z systemami opartymi na technologii ZigBee, takimi jak na przykład Innogy, Bosch, Magenta (Telekom) i Busch-Jäger Wskazówka: Do inteligentnego sterowania światłem użytkowany jest mostek, taki jak na przykład Philips Hue Bridge (patrz akcesoria).

Klasa sprawności energetycznej: A+