Lampa błyskowa Yongnuo Lampa diodowa Yongnuo YN-0906II promocja 2021

Cena128.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:YONGNUO
Kategoria:Lampy błyskowe

Opis

Lampa diodowa Yongnuo YN-0906-II to wysokiej jakości, niezawodne i efektywne urządzenie, zezwalające na równomierne oświetlenie w trakcie fotografowania lub filmowania. Zastosowane diody (70 sztuk) dają oświetlenie o temperaturze barwowej ok.

5500 stopni Kelvina, co jest zbliżone do naturalnego światła dziennego. Temperaturę barwową można zmodyfikować przy pomocy załączonych dyfuzorów. Moc światła można dopasować za pomocą przycisków. Dyfuzor zmiękczający zezwala na uzyskanie równomiernego i miękkiego oświetlenia.

Cechą uwydatniającą lampę Yongnuo YN-0906-II jest wbudowana funkcja błysku, dzięki temu z powodzeniem może być stosowana w fotografii makro, a także produktowej. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy lampy jako wspomaganie autofocusa, upraszczającego ustawianie ostrości w niedostatecznym świetle.

Kąt świecenia diod wynosi 55 stopni, a ich wytrzymałość sięga 20 000 h. Jasność lampy to 500 lumenów a temperatura barwowa bez dyfuzora wynosi 5500K. Lampa posiada regulację mocy, tryb błysku, a także wspomaganie AF.

W komplecie znajduje się szyna montażowa umożliwiająca zamontowanie lampy na urządzeniach, które nie są zaopatrzone w gorącą stopkę, a także dołączone zostały dwa magnetyczne dyfuzory rozpraszający i ocieplający....