Yongnuo yn-685ex - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (6947110910789) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Yongnuo yn-685ex - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (6947110910789) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Yongnuo YN-685
499.00
OleOle!
Yongnuo YN-685
499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Yongnuo
Kategoria:Lampy błyskowe

Opis

Przeznaczenie lampy YN-685 YN-685 to szczególnie mocna lampa działająca w systemie Nikon i-TTL. Zezwala na współpracę z aparatem jednocześnie na sankach jak i bezprzewodowo dzięki temu doskonale sprawdzi sie jednocześnie w reportażu jak i studio.

Synchronizacja z niedługimi czasami pozwala na uzyskanie interesujących efektów. Cechy wyróżniające pokaźna moc błysku YN-685 jest lampą o szczególnie obszernej mocy. Ilość przewodnia przy ISO 100 i 200 mm wynosi aż 60.

Tak pokaźna moc zapewnia komfort używania równocześnie w studio jak i plenerze będąc nadrzędnym źródłem światła. Ponadto, dioda wspomagająca autofocus wyraźnie przyspiesza ustawianie ostrości w ciemności, co usprawnia pracę z lampą.

niemało trybów pracy Lampa może pracować równocześnie na stopce aparatu, korzystając z systemu i-TTL, manualnie, jak i bezprzewodowo, za pomocą sterowania radiowego poprzez YN-622N-TX. Pracując z trybie bezprzewodowym realna jest kontrola zaawansowanych funkcji,, a także sterowanie kilkoma lampami dostosowując moc błysków dla poszczególnych lamp.

Obracana i uchylana głowica Głowica lampy YN-685 zezwala na regulację jednocześnie w pionie (-7 do 90 stopni) jak i poziomie (-180 do 180 poziomów). Takie rozwiazanie pozwala na odbicie błysku pod dowolnym katem, od praktycznie dowolnej powierzchni (np.

ściany czy sufitu) uzyskując przy tym bezapelacyjnie bardziej plastyczne oświetlenie aniżeli przy błysku bezpośrednim. Palnik z zoomemwspaniale zespolić ilość światła potrzebnego do oświetlenia fotografowanej sceny lampa dopasowuje kąt rozsyłu światła do zastosowanej w aparacie ogniskowej w zakresie od 20 do 200 mm.

Pozwala to równocześnie zaoszczędzić moc przy stosowaniu długich ogniskowych skracając czas ładowania lampy i rozszerzając solidność akumulatorów. Możliwe jest też ręczne ustawienie ogniskowej. Wbudowany dyfuzor i odbłyśnik zastosowany w głowicę, chowany odbłyśnik pozwala na odbicie części światła w trakcie fotografowania z uniesioną do góry głowicą.

Kieruje w ten sposób część światła bezpośrednio na fotografowaną scenę. Znajdujący się w głowicy dyfuzor rozprasza i zmiękcza światło eliminując powstawanie ostrych cieni. Obszerny, podświetlany ekran LCD wyświetlacz LCD umieszczony z tyłu lampy usprawnia podgląd ustawień, a także operowanie lampą.

YN-685 również komunikację dźwiękową (np. Informującą o naładowaniu), którą w razie zapotrzebowania możemy wyłączyć. Bezprzewodowa łączność Lampa błyskowa YN685 obsługuje radiową komunikację z aparatami Nikon w systemie i-TTL, poprzez zastosowany odbiornik YN-622N (II), sterownik YN-622N-TX oraz wyzwalanie za pomocą sprzętów YN-560IV, YN-560TX i RF-605/RF-603III/RF-603.

Wykorzystując odbiornik YN-622N II możliwe jest wyzwalanie lampy choćby z odległości do 100 m. W otwartej przestrzeni. Lampa wykorzystuje częstotliwość transmisji 2.4 GHz. Tryb HSS i wsparcie AF Tryb HSS umożliwia synchronizację błysku nawet przy nad wyraz krótkich czasach otwarcia migawki - do 1/8000 s.

Tak krótki czas naświetlania zezwala na zamrożenie niemal każdego ruchu oraz na stosowanie lampy w ostrym słońcu, gdzie ilość światła wymusza wykorzystywanie krótkich czasów. W słabych warunkach oświetleniowych w ustawieniu ostrości pomaga dodatkowa dioda generowana z lampy i upraszczająca działanie systemu AF.

Zasilanie Lampa jest zasilana za pośrednictwem 4 akumulatorów lub baterii typu AA, które bezproblemowo można kupić w kioskach i sklepach na całym świecie. Stopka lampy pozostała uszczelniona chroniąc styki przed zniszczeniem i zabrudzeniem co gwarantuje skuteczne działanie przez długie lata.