Lampa błyskowa CANON Speedlite 600EX II-RT DARMOWY TRANSPORT promocja 2020

Cena2300.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:CANON
Kategoria:Lampy do kamer cyfrowych

Opis

Lampa Speedlite 600EX II-RT została opracowana z myślą o fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę i działaniu w najmocniej wymagających sytuacjach. Lampa jest na tyle uniwersalna, iż po zdjęciu z aparatu lub przymocowaniu jej do stopki można przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem.

Fotografuj szybciej i dłużej - Lampa błyskowa Speedlite 600EX II-RT zagwarantuje wspaniałą efektywność, dzięki czemu stanowi wspaniałe uzupełnienie modelu EOS-1D X Mark II. Można wyzwolić choćby o 50% więcej błysków w sposób ciągły w porównaniu z modelem Speedlite 600EX-RT.

Można w dodatku wyposażyć lampę w akumulator CP-E4N, dzięki któremu serie będą jeszcze dłuższe. Niezawodne działanie na aparacie i poza nim - lepszy algorytm sterowania lampą pomaga uniknąć przegrzania, a funkcja prędkiego błysku sprawia, iż model Speedlite 600EX II-RT działa nawet w przypadku niepełnego naładowania, dzięki temu nie umknie Ci żadna wyjątkowa chwila.

Głowica z dyfuzorem i zoomem gwarantuje dobranie zasięgu światła do stosowanego obiektywu i pozwala na odbijanie światła od ścian i sufitów, co pozwala uzyskać bardziej naturalne efekty. Korzyści - Fotografuj szybciej i dłużej; bezawaryjne działanie na aparacie i poza nim; Kreatywna praca dzięki zdalnemu oświetleniu z dowolnego kierunku za sprawą bezprzewodowego sterowania radiowego; pokaźna moc, ilość przewodnia 60 (metrów, wg normy ISO100); łatwa obsługa za sprawą intuicyjnego sterowania i ekranu danych.