Lampa błyskowa yn686ex-rt do canon marki Yongnuo promocja 2020

Cena675.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:YONGNUO
Kategoria:Lampy do kamer cyfrowych

Opis

Lampa błyskowa o dużej mocy i wydajnej baterii. Wbudowany odbiornik umożliwiający radiową komunikację w systemie Canon RT. Zestaw ponadto akumulator oraz ładowarkę. Lampa reporterska cechuje się liczbą przewodnią błysku 60 (ISO 100, 200mm).

dedykowany akumulator pozwala dwukrotnie skrócić czas ładowania w porównaniu do innych lamp błyskowych. Ruchomy palnik z samoczynnym oraz manualnym zoomem, dyfuzorem i odbłyśnikiem zezwalają na kreatywny wybór oświetlenia.Lampa została wyekwipowana w tryb synchronizacji z niedługimi czasami migawki HSS, a także system automatyki doboru mocy błysku ETTL.

Dioda wspomaga autofocus co widocznie przyspiesza ustawianie ostrości w ciemności. Czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny z podświetleniem oraz instynktowne i bogate w funkcje menu zapewniają wygodę wykorzystywania.

realne jest włączenie i wyłączenie danych dźwiękowych o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku. Zastosowany wyzwalacz zezwala na radiową komunikację z lampami Canon RT. Lampa może być użyta zarówno jako jednostka sterująca pracą innych lamp.

Bezprzewodowy system komunikacji RT zezwala na sterowanie czterema grupami lamp na 15 kanałach. Lampa ma port mini USB do aktualizacji oprogramowania. W zestawie z lampą znajduje się akumulator, ładowarka, a także zasilacz, pokrowiec i podstawka z mocowaniem statywowym żeńskim.