Lampa LED YONGNUO YN216 (3200 K - 5500 K) DARMOWY TRANSPORT, 66604 promocja 2020

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Yongnuo
Kategoria:Lampy do kamer cyfrowych

Opis

Przeznaczenie YN-216 to mała a równocześnie niezwykle skuteczna lampa światła ciągłego zbudowana z 216 diod LED. Jest prostym w użyciu i kompaktowym źródłem światła nieprzeciętnie sprawdzającym się na planie filmowym lub fotograficznym.

Dzięki stosownemu mocowaniu może być użytkowana bezpośrednio na sankach aparatu albo kamery. Płynna regulacja 1-100% mocy zapewnia pełną swobodę w operowaniu światłem. Lampa regulowaną temperaturę barwową 3200-5500K.

właściwości szczególne Kompaktowe wymiary - obszerna moc Yongnuo YN-216 mimo iz jest potężną lampą (moc 13 W) została zamknięta w zwartej, lekkiej obudowie usprawniając pracę z lampą oraz transport. Pozostała zaopatrzona w aż 216 diod LED dając światło o jasności (2000 Lumenów).

Moc świecenia może być płynnie regulowana przy pomocy pokrętła znajdującego się na tylnym panelu albo automatycznie, dzięki czujnikowi światła. Przełączniki na lampie zezwalają na zmianę jasności w krokach co 1 lub co 10%.

Takie rozwiązanie sprawia, że z powodzeniem może być stosowana w zmieniających się warunkach, przy pracy z zróżnicowanej odległości a do tego z bardzo dużą precyzją. Załączone wrota Kąt świecenia lampy wynosi 55 poziomów, ale światło może być dowolnie ukierunkowane przy użyciu załączonych wrót.

Ograniczenie kąta rozchodzenia się światła pomoże uniknąć tzw. Halacji, czyli sytuacji w której światło lampy wchodzi w pole obiektywu stwarzając bliki i prześwietlenia. Regulowana temperatura barwowa 3200-5500K YN-216 pozwala na regulację temperatury barwowej w zakresie 3200-5500K.

dzięki czemu osiągalne jest uzyskanie naturalnie białego jak i bardziej żółtego, ciepłego światła. Regulacja temperatury pozwoli na dopasowanie się do światła zastanego, z którym może być łączona. Reflektor wyekwipowany jest ponadto w kontrolkę stanu baterii oraz wskaźnik mocy, co usprawnia pracę z urządzeniem.

mnóstwo możliwości mocowania Lampa została wyekwipowana w charakterystyczny gwint statywowy 1/4 cala co pozwala na zamontowanie jej na większości statywów fotograficznych. W pakiecie znajduje się wygodny uchwyt pozwalający na trzymanie lampy w dłoni.

Te dwa rozwiązania pozwalają w pełni wykorzystać możliwości lampy. Obszerne opcje zasilania Cechą wartą szczególnej uwagi jest duży wybór opcji zasilania. Lampa może być zasilana za pośrednictwem jednego z trzech rozwiązań.

zasilacz sieciowy 8V akumulator litowy Sony (NP-F550, NP-F530, NP-F330, NP-F950, NP-F570, NP-F770, NP-F960, NP-F930) 6 szt. Baterii lub akumulatorów typu AA Takie rozwiązanie pozwala na działanie lampy w każdym miejscu, w każdym kraju.

nawet z dala od źródeł prądu, czyli np. W lesie. Uzupełniające akcesoria w zestawie W skład podstawowego zestawu wraz z lampą dołączone pozostały cztery dyfuzory: rozpraszający, dwa ocieplające i oziębiający.

Pozwala to powiększyć możliwości lampy, również do wykorzystania w celach artystycznych.