Yongnuo YN-216 (3200K-5500K) 13W, 66604 promocja 2020

Cena259.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Yongnuo
Kategoria:Lampy do kamer cyfrowych

Opis

Przeznaczenie YN-216 to drobna a jednocześnie szczególnie sprawna lampa światła ciągłego zbudowana z 216 diod LED. Jest przystępnym w użyciu i kompaktowym źródłem światła perfekcyjnie sprawdzającym się na planie filmowym albo fotograficznym.

Dzięki optymalnemu mocowaniu może być stosowana bezpośrednio na sankach aparatu albo kamery. Płynna regulacja 1-100% mocy gwarantuje pełną swobodę w operowaniu światłem. Lampa dostosowywaną temperaturę barwową 3200-5500K.

właściwości szczególne Kompaktowe wymiary - duża moc Yongnuo YN-216 mimo iz jest solidną lampą (moc 13 W) została zamknięta w zwartej, lekkiej obudowie ułatwiając pracę z lampą i transport. Pozostała wyekwipowana w aż 216 diod LED dając światło o jasności (2000 Lumenów).

Moc świecenia może być płynnie dostosowywana za pomocą pokrętła znajdującego się na tylnym panelu albo automatycznie, dzięki czujnikowi światła. Przełączniki na lampie umożliwiają zmianę jasności w krokach co 1 albo co 10%.

Takie rozwiązanie sprawia, iż z powodzeniem może być wykorzystywana w zmieniających się warunkach, przy pracy z rozmaitej odległości a do tego z szczególnie dużą precyzją. Dołączone wrota Kąt świecenia lampy wynosi 55 stopni, lecz światło może być dowolnie ukierunkowane przy użyciu dołączonych wrót.

Ograniczenie kąta rozchodzenia się światła pomoże uniknąć tzw. Halacji, czyli sytuacji w której światło lampy wchodzi w pole obiektywu wytwarzając bliki i prześwietlenia. Dostosowywana temperatura barwowa 3200-5500K YN-216 pozwala na regulację temperatury barwowej w zakresie 3200-5500K.

dzięki temu osiągalne jest uzyskanie naturalnie białego jak i bardziej żółtego, ciepłego światła. Regulacja temperatury pozwoli na dobranie się do światła zastanego, z którym może być łączona. Reflektor wyposażony jest dodatkowo w kontrolkę stanu baterii i wskaźnik mocy, co upraszcza pracę z urządzeniem.

niemało możliwości mocowania Lampa pozostała wyposażona w typowy gwint statywowy 1/4 cala co umożliwia zamontowanie jej na większości statywów fotograficznych. W pakiecie znajduje się wygodny uchwyt pozwalający na trzymanie lampy w dłoni.

Te dwa rozwiązania pozwalają w pełni użyć możliwości lampy. Znaczne opcje zasilania Cechą wartą szczególnej uwagi jest szeroki wybór opcji zasilania. Lampa może być zasilana za pośrednictwem jednego z trzech rozwiązań.

zasilacz sieciowy 8V akumulator litowy Sony (NP-F550, NP-F530, NP-F330, NP-F950, NP-F570, NP-F770, NP-F960, NP-F930) 6 szt. Baterii albo akumulatorów rodzaju AA Takie rozwiązanie pozwala na działanie lampy w każdym miejscu, w każdym kraju.

choćby z dala od źródeł prądu, czyli np. W lesie. Uzupełniające akcesoria w pakiecie W skład podstawowego zestawu wraz z lampą dołączone pozostały cztery dyfuzory: rozpraszający, dwa ocieplające oraz oziębiający.

Pozwala to rozszerzyć możliwości lampy, ponadto do użycia w celach artystycznych.