Lampa zewnętrzna Via EKO9093 Ekolight LED 50W 6000K solarna IP65 czarna promocja 2024

Cena127.66
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Milagro
Kategoria:Lampy ogrodowe

Opis

Nasza latarnia solarna VIA została zaprojektowana jako znakomite rozwiązanie oświetlenia zewnętrznego dla posesji, ogrodów, bram wjazdowych, parkingów i placów. Ma akumulator 5000mAh 3,2V. Lampa ładuje się ze słońca w ciągu dnia i świeci po zmroku. Do pełnego naładowania potrzebuje 5-6h, a czas pracy zależy od wybranego trybu. Samo użytkowanie latarni solarnej jest bez kosztowe. Lampy z tej rodziny posiadają czujnik zmierzchowo-ruchowy. W oprawie zostały zaimplementowane soczewki dzięki czemu lampa niezwykle znaczny i głęboki kąt świecenia: 140*70. W dodatku zaimplementowana dioda przy przycisku on/off oznajmia nas o poziomie naładowania baterii. Do lampy załączony jest pilot dzięki któremu jesteśmy w stanie wybrać atrakcyjny nas tryb pracy:
- ON – włączamy lampę w trybie AUTO – funkcja działa jednorazowo
- OFF – wyłączamy lampę – funkcja działa jednorazowo
- Słoneczko po lewej stronie pilota – włączenie światła na 100% mocy, i działa z tą mocą do rozładowania baterii. Funkcja działa jednorazowo.
- PIR – włączenie czujnika ruchowego – bez wykrycia ruchu lampa działa na 10% mocy, po wykryciu ruchu lampa zapala się na 100% i działa tak poprzez 20 sekund, po czym wraca do 10% mocy - gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie każdego dnia, do momentu włączenia innego trybu.
- 3H – lampa działa na 75% mocy, po czym po trzech godzinach wyłącza się - gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie do momentu włączenia innego trybu. Czyli od pierwszego włączenia będzie działać poprzez 3h po czym się wyłączy.
- 4H + PIR – lampa działa w trybie AUTO, a po 4 godzinach aktywuje się detektor ruchowy i po wykryciu ruchu działa na 60% mocy i świeci poprzez 20sek, następnie bez ruchu przełącza się w tryb ekonomiczny i świeci z 10% mocą aż do rana, wykrycia kolejnego ruchu albo gdy spadnie poziom baterii poniżej 10% to lampa się wyłączy. Gdy włączymy ten tryb, lampa będzie pracować codziennie w tym trybie do momentu włączenia innego trybu.
- 6H – lampa działa w trybie AUTO, a po 6 godzinach wyłączy się. Gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie do momentu włączenia innego trybu.
- AUTO – lampa zapala się na 60% mocy i powoli rozpoczyna słabnąć poprzez 12H aż do osiągnięcia 8% mocy. Super tryb ponieważ w gospodarstwach domowych istotne jest żeby lampa w okresie zimowym zapaliła się około godziny 17 i świeciła z odpowiednią mocą, a w nocy nie zależy nam na mocnym świetle, ale chcemy żeby coś się świeciło więc lampa powoli będzie przygasała i nad ranem będzie to 8%. Dzięki czemu mamy światło całą noc i chronimy baterie w oprawie.
Do lamp należy dokupić uchwyt montażowy VIA – EKO9168

WAGA NETTO: 1.32kg
WAGA BRUTTO: 1.62kg
liczba W OPAKOWANIU ZBIORCZYM: 10szt
WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO: 17.2kg
KATALOG: 2023
NOWOŚCI: 23
GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm): 23.9
WYSOKOŚĆ (mm): 235mm
NAPIĘCIE: 3.2V/5000mAh
ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ: 30000h
SZEROKOŚĆ (mm): 394mm
SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm): 40
GŁĘBOKOŚĆ (mm): 48mm
STRUMIEŃ ŚWIATŁA: 500 Lm
MOC: 50W
WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm): 52
CRI [RA]: 70
KĄT ŚWIECENIA: 70/140
KOLOR: CZARNY
marka: Eko-Light
PRODUCENT: Eko-Light
STOPIEŃ OCHRONY: IP65
MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA: Nie
WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA: NIE
ZASILANIE: PANEL SOLARNY - 5Wp Monokrystaliczny
MATERIAŁ: Poliwęglan + Aluminium + Szkło
czujka RUCHU: TAK
kolor ŚWIATŁA: Zimna 6000K