Latarnia baton rouge fe/batonrg5 ip44 - lighting - rabat w koszyku marki Elstead promocja 2020

Cena2734.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:Elstead
Kategoria:Lampy ogrodowe

Opis

Wybrana z oferty sklepu =mlamp.pl= stojąca lampa zewnętrzna to niezbędny towar, którego Ci trzeba do urządzania swojego ogrodu. Jeśli chcesz stworzyć swoje doskonałe miejsce do czytania książek i słuchania ulubionej muzyki, a przy tym zachowując klimatyczny look, który obecnie króluje na Instagramie – prezentowana lampa jest właśnie dla Ciebie!

Model z owej kolekcji doda uroku i blasku każdemu ogrodowi. Barwione na złote szkło i ciepłe, orzechowe wykończenie przepięknie uwydatniają najmniejsze szczegóły. Wyprofilowane linie tych lamp, sprawiają że wyglądają one zniewalająco jednocześnie za dnia, jak i w nocy.

Prezentowana lampa ma miejsce na cztery źródła światła. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Kolor: brązowy -przecierany złotem - krystaliczny rozmiary: Wysokość całkowita: 258 cm Szerokość: 33 cm Stopień szczelności: IP44 Źródła światła (brak w pakiecie): 4 x E14 / 230V /max 60W (łącznie 240W) Oprawa pierwotnie dysponuje podłączeniem jedno-obwodowym - nie istnieje tu opcja przełączania źródeł światła.

Elektryk z wieloletnim doświadczeniem mógłby podjąć próbę takiego przekształcenia, jednak nie zaleca się podobnych modyfikacji, gdyż czynność ta sprawia utratę gwarancji na lampę. Nasz sklep nie decyduje się na pokrewną ingerencję w konstrukcję towaru.

Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy. Produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet posiada instrukcję obsługi i komponenty konieczne do złożenia sprzętu.