Naświetlacz elewacyjny Fokus EKO9091 Ekolight LED 100W 6000K solarny IP65 czarny, EKO9092 promocja 2024

Cena327.18
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Milagro
Kategoria:Lampy ogrodowe

Opis

Naświetlacz elewacyjny Fokus EKO9091 Ekolight LED 100W 6000K solarny IP65 czarny w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i postępowym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością - regulowanym kątem padania światła, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej lśnienie światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model FOKUS jest stworzony z praktycznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Szykowny odcień czarny lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to Tworzywo i Aluminium dzięki temu będzie ona prosta w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP65. Lampa zastosowany moduł LED o barwie zimnej 6000K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii FOKUS niewątpliwie się w nich sprawdzi.

Dzięki użytecznemu kształtowi złączysz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko optymalnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich szczegóły i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie doskonale ukazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespoić je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.

artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet posiada instrukcję obsługi i części konieczne do złożenia sprzętu.