Oprawa sufitowa zewnętrzna ARGOLIS 98171 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 (9002759981716) promocja 2024

Cena390.66
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy ogrodowe

Opis

Prosty wygląd zewnętrzny, postępowe wnętrze: Oświetlenie zewnętrzne Argolis-C LED z możliwością sterowania aplikacją Czy to na ścianie, czy na suficie - oświetlenie zewnętrzne Argolis-C LED jest nadzwyczajne do obszarów wejściowych, fasad domów lub tarasów.

bezusterkowo oświetla każdy obszar i proponuje optymalną jasność w ciemności. Lecz oświetlenie ścienne na zewnątrz może zrobić jeszcze więcej: Przy użyciu optymalnej aplikacji można komfortowo przełączać i zarządzać oświetleniem Argolis-C za pomocą smartfona.

Światło może być przyciemniane do żądanej jasności, dostosowywane w temperaturze barwowej lub włączane w określonych godzinach. W dodatku, można uzyskać dostęp do preinstalowanych w aplikacji scenariuszy świetlnych albo zmienić odcień z różnorodnymi prędkościami.

W połączeniu z inteligentnym czujnikiem połączeniowym EGLO, światło włącza się bezpośrednio po wykryciu ruchu. Funkcje / Kompatybilność: - sterowany przez gratisową aplikację Smart Control App producenta AwoX - może być sterowany za pomocą trafnego pilota połączeniowego EGLO (patrz akcesoria) - może być łączony z Connect detektor (patrz akcesoria) - ściemnialny - Regulacja światła białego: ciepłe białe (2 700 K) - światło dzienne (6 500 K)