Słupek zasilający ogrodowy PARK 4 z gniazdami EGLO promocja 2024

Cena295.15
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:EGLO
Kategoria:Lampy ogrodowe

Opis

EgloLider na rynku oświetleniowym w Europie, którego początki działalności sięgają roku 1976 w Austrii. Od połowy lat 80-tych firma Eglo otworzyła się na świeże rynki zbytu co sprawiło, iż stała się jednym z wiodących producentów oświetlenia.

producent ma 50 oddziałów na całym świecie umożliwiając tym samym szybka dystrybucję swych produktów. Stale poszerzająca się oferta jest zgodna z aktualnymi trendami i z potrzebami rynku przez co możemy wybierać z bogatej propozycji oświetleniowej w postaci kinkietów, lamp wiszących, plafonów, spotów, a także innych akcesoriów związanych z oświetleniem.Dobra jakość wykonania oraz znaczna gama produktowa, sprawia, że po lampy Eglo sięgają indywidualni klienci jak i projektanci oraz pozostałe podmioty szukające tego typu produktów.Słupek zasilającyZachęcamy do poznania się z całością asortymentumarki Egloi dobór właściwego oświetlenia do swego wnętrza i otoczenia wokół domu.

Oryginalny design oraz wysoka jakość opraw oświetleniowych powoduję, iż nasze domy, marki, salony zyskają zupełnie inny zniewalający wygląd. Wszystkie produkty tego producenta mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym.