Steinel Czarny kinkiet zewnętrzny led xled home 2 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Steinel Czarny kinkiet zewnętrzny led xled home 2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 343.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Naświetlacz XLED Home 2 14,8W 3000K Czarny Czujnik Steinel ST033071
343.89
Lampomat
STEINEL XLED Home 2 spot zewnętrzny czujnik czarny
401.90
lampy.pl

Parametry

Producent:STEINEL
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Oświetlenie budynków to nie tylko lampy asygnowane do wnętrza, to także zewnętrzne części oświetleniowe, które pozwalają rozświetlić przestrzeń posesji po zmroku i rozszerzyć bezpieczeństwo. W naszym sklepie oferuje pomiędzy innymi prezentowana lampa naświetlacz XLED Home asygnowaną do konstrukcji na fasadzie budynków, która wytworzona jest poprzez niemiecką firmę Steinel, zapewniająca najwyższa jakość wykonania i bezusterkowość poprzez niemało lat użytkowania.

Lampa naświetlacz XLED Home ST033071 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, odpornego na działanie zmiennych temperatur i warunków atmosferycznych, w tym także promieniowania UV.

Jej uniwersalny czarny kolor, sprawia, że może być ona z powodzeniem montowana na różnorodnych wykończeniach fasad, równocześnie wykonywanych z kamiennego dywanu, jak i cegieł albo „baranka". Natomiast prostokątny zarys naświetlacza, zagwarantuje znakomite oświetlenie wybranej strefy posesji.

Zadbaj o wspaniałe oświetlenie swojej posesji z naświetlaczem XLED Home Powrót do domu wieczorową porą, nieszablonowa atmosfera w trakcie przesiadywania w ogrodzie czy też zapewnienie bezpieczeństwa i doświetlenie newralgicznych obszarów, dla systemów obserwujących posesję.

Wszystkie te funkcje wspaniale spełni prezentowana lampa naświetlacz Steinel XLED Home ST033071, która posiada ruchoma część, umożliwiającą dostosowanie kąta padania jej światła. Montując ją na fasadzie swego budynku, nie trzeba już martwić się o oświetlenie przestrzeni, dzięki zastosowanemu czujnikowi ruchu o zasięgu do 14 metrów, który aktywuje automatycznie lampę kiedy wykryje on w swoim obszarze ruch.

Lampa naświetlacz Steinel XLED Home ST033071, ponadto spełnia klasę szczelności IP44, przez co żaden śnieg, ani deszcz nie są jej straszne, dzięki czemu działa ona w każdych warunkach. Jej zaimplementowany wydajny moduł LED zagwarantuje natomiast oświetlenie o strumieniu świetlnym na poziomie 1184 lumenów i neutralnej barwie, dzięki temperaturze barwowej wynoszącej 4000K.

Łatwy montaż umożliwia także estetyczne ukrycie wszystkiego typu przewodów, dzięki czemu lampa demonstruje się na każdym budynku idealnie.