Kinkiet LIGHTHOUSE F FE/LIGHTHOUSE/F - Elstead Lighting - Rabat w koszyku (5024005283218) promocja 2020

Cena644.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:Elstead
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Lampa sufitowa LIGHTHOUSE to oświetlenie, które ma zagadkowy, wyszukany i nieco marynistyczny wygląd. Jego oprawa swoją formą przypomina latarenkę i ma zarys tuby. Wykończenie o barwie szczotkowanej stali nadaje całości klimatycznego wyglądu.

Taka forma lampy wkomponuje się w różne aranżacje przydomowej przestrzeni. Będzie wyglądać zjawiskowo na tle elewacji, w altanie czy na zadaszonej werandzie. Oprawy nieprzeciętnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty wyróżniające nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na dwa źródła światła. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Wykończenie: stal szczotkowana wymiary: Wysokość kompletna: 14,5 cm Szerokość: 25,4 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP44 Źródła światła (brak w pakiecie): 2 x E27 / 230V / max 40W (łącznie 80W) Oprawa pierwotnie dysponuje podłączeniem jedno-obwodowym - nie istnieje tu opcja przełączania źródeł światła.

Elektryk z wieloletnim doświadczeniem mógłby podjąć próbę takiego przekształcenia, jednak nie zaleca się podobnych modyfikacji, gdyż czynność ta sprawia utratę gwarancji na lampę. Nasz sklep nie decyduje się na pokrewną ingerencję w konstrukcję produktu.

Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy. Artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet mieści instrukcję obsługi, a także komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.