Kinkiet ogrodowy lampa ścienna Philips Dust 1x3W LED IP44 antracyt 16407/93/16 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kinkiet ogrodowy lampa ścienna Philips Dust 1x3W LED IP44 antracyt 16407/93/16 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 125.77 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kinkiet ogrodowy lampa ścienna Philips Dust 1x3W LED IP44 antracyt 16407/93/16
125.77
hurtelektryczny.pl
Kinkiet ogrodowy lampa ścienna Philips Dust 1x3W LED IP44 antracyt 16407/93/16
125.77
swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:PHILIPS
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

cechy artykułu

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  technologia LED zaimplementowana w tej lampie marki Philips to unikatowe rozwiązanie opracowane poprzez producenta Philips. Natychmiast się włącza, zezwala na uzyskanie adekwatnej wydajności oświetlenia i wyróżnia i ożywia kolory w Twoim domu.

 • Ciepłe, białe światło

  Światło może posiadać przeróżne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które gwarantuje przytulną atmosferę.

 • Oszczędność energii

  Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii klasyczne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • IP44 — wytrzymałość na działanie warunków atmosferycznych

  Ta lampa zewnętrzna Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej odporność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP44 oznacza, że lampa ta jest wytrzymała na zachlapania. To czyni z niej perfekcyjną lampę do ogólnych zastosowań na zewnątrz.

 • wielka wytrzymałość — do 15 lat

  towar godny zaufania. Trwałość zastosowanych źródeł światła LED wykorzystanych w tej lampie LED firmy Philips wynosi nawet 15 tysięcy godzin (co oznacza 15 lat średniego użycia poprzez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie musisz się martwić naprawą lub podmianą żarówki, ciesząc się doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.