LAMPA ścienna HARMONY 9890 Nowodvorski industrialna OPRAWA na wysięgniku KINKIET harmonijka loft czarna, 9890 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LAMPA ścienna HARMONY 9890 Nowodvorski industrialna OPRAWA na wysięgniku KINKIET harmonijka loft czarna, 9890 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Lampa ścienna Harmony 1 x 60 W E27 black I
158.00
Castorama
Kinkiet Nowodvorski Harmony 9890 lampa ścienna 1X60W E27 czarny >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
188.00
swiatloistyl.pl
Kinkiet Nowodvorski Harmony 9890 lampa ścienna 1X60W E27 czarny >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
188.00
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Czarny kinkiet HARMONY to wyśmienita sugestia dla osób, które cenią funkcjonalność, a także nieprzeciętny design. Klosz umieszczony na wysięgniku w postaci harmonijki, bez problemu dopasujesz do jednostkowych potrzeb. Nakierowanie wiązki światła ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków, pracy przy biurku oraz umili czas dedykowany tylko na relaks. Unikatowa lampa ścienna harmonijnie skomponuje się z ascetycznym wnętrzem o charakterze industrialnym. Pomieszczenia urządzone w stylu innowacyjny i skandynawskim to trafne przestrzenie dla oprawy z =mlamp.pl=. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: czarny rozmiary: Wysokość pełna: 24,5 cm Szerokość: (dostosowywana): 29 cm - 75 cm Wysokość klosza: 20 cm Regulacja kąta światła: nie kabel z wtyczką: nie Włącznik: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. Produkt atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet mieści instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu. Czarny kinkiet HARMONY to wyśmienita sugestia dla osób, które cenią funkcjonalność oraz genialny design. Klosz umieszczony na wysięgniku w postaci harmonijki, bez problemu przypasujesz do jednostkowych potrzeb. Nakierowanie wiązki światła ułatwi realizowanie powszednich obowiązków, pracy przy biurku oraz umili czas dedykowany jedynie na relaks. Wyjątkowa lampa ścienna harmonijnie skomponuje się z surowym wnętrzem o charakterze industrialnym. Pomieszczenia urządzone w stylu innowacyjny i skandynawskim to odpowiednie przestrzenie dla oprawy z =mlamp.pl=. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: czarny rozmiary: Wysokość kompletna: 24,5 cm Szerokość: (regulowana): 29 cm - 75 cm Wysokość klosza: 20 cm Regulacja kąta światła: nie przewód z wtyczką: nie Włącznik: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. Produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet mieści instrukcję obsługi, a także elementy potrzebne do złożenia sprzętu.